ZASADY

Informacja dla każdego kto korzysta z mojego bloga dominikbarzyk.pl

Decyzje podejmuj samodzielnie
Każdy kto korzysta z dominikbarzyk.pl powinien zapoznać się z zasadami

Strona internetowa DominikBarzyk.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.

Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: DominikBarzyk.pl oraz kanał na YouTube mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, krytptowaluty, biznesy typu START-UP, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału.

Decyzje o dokonaniu jakiejkolwiek inwestycji podejmuj samodzielnie.

Wykorzystanie pieniędzy, których utrata spowodowałaby drastyczne pogorszenie stanu domowego budżetu, zmiany standardu życia lub kłopoty finansowe, jest stanowczo odradzane.

 

Oglądnij teraz film, który znajdziesz poniżej w skupieniu najlepiej kilka razy!

Teraz już wiesz jak ja podchodzę do inwestycji. Jak Dominik Barzyk wydaje swoje pieniądze. Od kilku lat postępuje zgodnie z zasadami R. Kiyosaki. Dzięki niemu oraz książce Bogaty Ojciec Biedny Ojciec zrozumiałem dlaczego tak bardzo ważne jest inwestowanie w AKTYWA.

 

Bogaty Ojciec Biedny Ojciec - R. Kiyosaki
Bonus: Bogaty Ojciec Biedny Ojciec – R. Kiyosaki

 

Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji zarobku (ja również nie dam ci takiej gwarancji), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. Prezentowane na mojej stronie programy sprawdziłem osobiście i w tych program działam, ale to nie znaczy, że Twoje działanie w nich również będzie skuteczne.

Zobacz jak zarabiam Online

 

B3team SA
B3Team s.a. – Kreujemy ludzi Wolnych