Validator Dascoin

Mój Validator zamówiłem jak tylko firma Netleaders dała mi taką możliwość (początkiem września). Dlaczego? Bo mam ogromną świadomość, że należy zabezpieczyć swoje kryptowaluty najlepiej jak to możliwe. Dobrze wiesz, że używam na co dzień Trezor!  Na nim trzymam swoje Kryptowaluty bo daje mi to gwarancje, że tylko ja mam do nich dostęp.

Podobnie jest z kryptowalutą Dascoin. Validator daje nam gwarancje, że nawet jak ktoś włamie się na nasz Webwallet to bez Validatora nic nie zrobi. Validator jest niezbędny do zatwierdzenia każdej transakcji na naszym Webwallet.

Oprócz tego na naszym Validatorze możemy trzymać bezpiecznie inne Kryptowaluty takie jak: BTC, Bitcoin Cash, ETH oraz Ripple. Więc zakupując Validator dla Dascoin możemy go używać również do tych krytpowalut powyżej plus kilkudziesięciu zgodnych z ERC20 (info jakie to krypto znajdziesz w zakładce PORTFEL TREZOR)

…a teraz oglądamy!

 


Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji zarobku (ja również nie dam ci takiej gwarancji), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. Prezentowane na mojej stronie programy sprawdziłem osobiście i w tych program działam, ale to nie znaczy, że Twoje działanie w nich również będzie skuteczne.