QuickX

KARTA do PŁACENIA KRYPTOWALUTAMI

Zanim zacznę opowiadać o tym projekcie zapoznaj się proszę z zasadami na tej stronie: → ZASADY

Zainteresowałem się tym projektem głównie ze względu na technologię jaką oferuje, daje swoim użytkownikom. Nie ukrywam, że każdy z nas czekał na coś takiego bardzo długo. Technologia, która ułatwi nam działanie w „świecie krypto„.

Oprócz technologi kieruje mną również chęć zysku. Nie mówię tutaj o polecaniu i zarabianiu z budowania zespołu ponieważ są lepsze okazje na rynku, na których można zarobić dużo więcej zarówno z własnego wkładu jak i z budowania zespołu.

Natomiast sposób w jaki możemy pomnażać tutaj swoje tokeny bardzo mi się spodobał. W prezentacji poniżej dowiesz się więcej szczegółów teraz powiem tylko, że nie tylko mamy okazję pomnażać nasze tokeny QCX, ale również „zmuszeni” zamrożeniem ich na okres roku nakładamy na siebie obowiązek wytrzymania ciśnienia jakie pojawia się w momencie kiedy taki token rośnie na wartości, trzymając je na portfelu borykamy się z myślami czy to już ten moment czy mam już sprzedać swoje tokeny? Nigdy nie wiemy kiedy jest najlepszy czas na sprzedaż, ale biorąc pod uwagę technologię jaka stoi za tokenem QCX oraz obecną cenę można spodziewać się że zanotuje wzrosty…

Zobacz prezentację i przekonaj się sam:

Aby móc zacząć korzystać z produktów QuickX, musisz się zarejestrować na giełdzie kryptowalutBitMax oraz w serwisie CryptoAdvice (linki do stron poniżej)

Rejestracja na giełdzie kryptowalut BitMax

Po rejestracji na giełdzie, zakup swoje pierwsze tokeny QCX, a następnie zdeponuj je w serwisie → QCX.com.pl Film instruktażowy jak to zrobić znajduje się tutaj poniżej „Jak założyć konto QuickX w CryptoAdvice

Załóż konto w QCX.com.pl zgodnie z instrukcją poniżej → TUTAJ

 

Jak kupić QCX i Aktywować Pakiet w QuickX

 

Masz już kontrakt i chcesz zakupić większy? Możesz to zrobić, ale masz też możliwość zrobić upgrade konta np z 100 na 2500 dopłacając 2400…

Możemy zarabiać w tym projekcie minimum 40% rocznie (lub znacznie więcej w zależności od swojego depozytu w tokenie QCX)

Zarobki w QuickX od 4$ do 10%

 

Zakupując kontrakt w QCX.com.pl oprócz wyżej wymienionych % w skali miesiąca dostajemy również PREZENT od firmy przy zakupie kontraktu jednorazowo za 500 Units/$ dostajemy oprócz 4% w skali miesiąca również Hardware Wallet (portfel do przechowywania bezpiecznie kryptowalut). Jeżeli zdecydujemy się na kontrakt o wartości 5000 Units/$ dostajemy zarówno portfel jak i Kartę Debetową MasterCard, dzięki której będziemy mogli za pomocą naszych kryptowalut robić zakupy w sklepie czy wypłacać je w bankomacie otrzymując walutę danego kraju. W obu przypadkach pokrywamy jedynie koszt wysyłki oraz płacimy cło (produkty są do nas wysyłane z Indii)

Karta debetowa oraz bezpieczny portfel w prezencie

Jak już wspomniałem powyżej oprócz zarobków od 40% do nawet 120% w przeciągu roku oraz PREZENTÓW, możemy też liczyć na to, że nasze zamrożone tokeny QCX urosną na wartości (spekulacja – nie ma gwarancji, że takie wzrosty będą) Jeżeli tak będzie, że cena naszego tokena wzrośnie może się okazać, że zarobiliśmy dużo więcej.

Swoje pierwsze tokeny ponad 25000 zakupiłem za 0.09$ w sumie ponad 50000 sztuk (5000$), które zamroziłem w QuickX na rok. Chciałbym wspólnie z wami obserwować cenę tego tokena miesiąc w miesiąc i za rok o tej porze sprawdzić czy to był dobry ruch decydując się na przesłanie ich do QuickX i zarabianie 7% miesięcznie i jednocześnie zmuszając się do przetrzymania ich przez okrągły rok. 

Cena tokena QCX 16.05.2019

Sprawdzimy czy w między czasie cena jaką będzie osiągał ten token zanotuje swoje ATH (najwyższą cenę w historii) czy może jednak cena, którą osiągnie QCX za rok będzie dużo wyższa niż dzisiejsza…

Wykres QCX

Już niedługo więcej informacji i nagrań o tym projekcie. Odwiedzajcie moją stronę regularnie.

dr Kshitij Adhlakha Quickx Protocol