Portfel Kryptowalut

Trezor portfel sprzętowy offline

Portfel TREZOR jest to NAJBEZPIECZNIEJSZY PORTFEL dla KRYPTOWALUT BITCOIN I nie tylko!

TYLKO TY MASZ DOSTĘP DO SWOJEGO PORTFELA TREZOR. ZE WZGLĘDU NA RYZYKO, NIE POLECAM TRZYMANIA ŚRODKÓW NA STRONIE INTERNETOWEJ GIEŁDY ITP. MIEJ SWÓJ PORTFEL TREZOR ZAPEWNIA NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA. MOIM ZDANIEM KAŻDA OSOBA POSIADAJĄCA KRYPTOWALUTY, KTÓRE MOŻESZ ZNALEŹĆ PONIŻEJ POWINNA POSIADAĆ PORTFEL OFFLINE.

Spośród kilku obecnych na rynku PORTFELI do przechowywania Kryptowalut wybrałem Trezor. Posiadam go i używam. Dlaczego?

Każdy posiadacz tego portfela ma pewność, że nikt oprócz niego nie ma dostępu do osobistego portfela(nawet firma Trezor).Posiada on oprogramowanie na licencji Open-Source, czyli każdy ma wgląd do kodu źródłowego co pozwala wykluczyć możliwość ingerencji w nasz portfel.

Trezor obsługuje takie kryptowaluty jak:

Bitcoin, Ethereum, Litecoin, DASH, Zcash, BAT, oraz wszystkie te tokeny Które są zgodne ze standardem erc20 (pełna lista u dołu. Dodam tylko, że co jakiś czas pojawiają się nowe ich liczba rośnie)

Kup Portfel TREZOR już dziś i zabezpiecz swoje KRYPTOWALUTY przed ich utratą!

Mam dla was „instrukcję obsługi” portfela TREZOR zapraszam do oglądania:

Odcinek 1:

Odcinek 2:

Odcinek 3:

Odcinek 4:

 

Pełna lista kryptowalut: (stan na 10.01.2019)

Przechowuj swoje kryptowaluty bezpiecznie na TREZOR

Pełna lista tokenów: (stan na 28.07.2017)

 

 


Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji zarobku (ja również nie dam ci takiej gwarancji), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. Prezentowane na mojej stronie programy sprawdziłem osobiście i w tych program działam, ale to nie znaczy, że Twoje działanie w nich również będzie skuteczne.