O mnie

Cześć! Nazywam się Dominik Barzyk i zawsze ciągnęło mnie do własnego biznesu. Początkiem roku 2016 postanowiłem coś zmienić w swoich finansach. Zacząłem również dużo czytać o rozwoju osobistym. Wówczas trafiłem na książkę “Bogaty Ojciec Biedny Ojciec”, która to książka otworzyła mi oczy i pozwoliła zrozumieć więcej o pojęciu INWESTOWANIE, Aktywa, Pasywa itp.  Dzięki czemu pod koniec roku 2016 zacząłem zarabiać przez internet.

Wówczas wszystko się zmieniło gdy w 2016 roku poznałem sposoby na zarabianie dużych pieniędzy z internetu. Zaczynając od zera po kilku miesiącach doszedłem do fajnych zarobków. Dodam tylko, że nie musiałem rezygnować z etatu. Udało mi się pogodzić etat z zarabianiem w internecie. Dzięki internetowi i jego możliwościom moje marzenia w końcu się urzeczywistniły.

Marzyłem o tym żeby mieć dodatkowe źródło dochodów, a docelowo w taki sposób chciałem zarabiać. Zarabiając w internecie. Chcę aby pieniądze przychodziły do mnie łatwo. Żebym miał i czas i możliwości podróżowania po świecie.

Dokładnie po roku czasu udało mi się rzucić ETAT, pracę, którą wykonywałem przez ponad 7 lat w Anglii i zdecydowałem się wrócić do kraju. Otworzyłem swoją działalność gospodarczą i teraz pracuję na swój rachunek. Zarabiam w internecie i spełniam swoje cele i marzenia.

Niezależnie od tego czy chcesz dorobić kilkaset złotych do pensji, rzucić etat i zarabiać w internecie lub wybudować duży, dochodowy biznes – napisz do mnie. Z przyjemnością pomogę Ci zacząć zarabiać przez internet.