NasdaCoin

Czym jest NasdaCoin, jak zarabiać na → NasdaCoin.pl, jakie produkty ma NasdaCoin. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania. Znajdziesz tu również filmy o NasdaCoin.

Zacznijmy może od tego czym w ogóle jest NasdaCoin. Nasdacoin jest to hybrydowa zdecentralizowana kryptowaluta, open source, peer-to-peer, która umożliwia nam zarabianie na kilka sposobów.

  1. NasdaCoin może być wydobywana przez każdego w dowolnym miejscu na świecie za pomocą Asic lub Rig CPU/GPU na Nasdapool (nasdapool.com) czyli Proof of Work (POW). Możliwość wydobycia mają również osoby, które nie mają wiedzy technicznej przechowując NasdaCoin na prywatnych portfelach dostając w nagrodę „darmowe” NasdaCoin Proof os Stake (POS). (szczegółowe informacje w WhitePaper)

  2. Możesz tak jak w przypadku innych kryptowalut zająć się tradingiem na jednej z kilku giełd: Crex24, CoinDeal, CoinBene. Jednak to moim zdaniem nie jest dla każdego, mało kto jest w stanie odnosić tutaj regularne wyniki. Giełda kryptowalut jest to wciąż dużej mierze spekulacja.

  3. Trzeci sposób to możliwość zakupu kontraktów w → NasdaCoin.pl i to jest to na co ja w dużej mierze kładę głównie nacisk. Możliwość pomnażania swoich środków w programie opartym w głównej mierze o Kasyno Internetowe.

W związku z strategią rozwoju społeczności NasdaCoin oferuje Program Partnerski, który może pomóc zmienić naszą społeczność w jedną z największych na rynku kryptowalut w bardzo krótkim czasie.

Długo weryfikowałem ten projekt. Pierwszy raz dowiedziałem się o nim we wrześniu 2018 roku. Na początku byłem pesymistycznie nastawiony do niego ponieważ nie miał realnego produktu, który miał przynosić pieniądze do programu. Jednak jednocześnie postanowiłem sam go przetestować od środka i zakupiłem swój pierwszy kontrakt na próbę za 100$.

Na dzień dzisiejszy kontrakt wypracował mi już ponad 120% dzięki czemu mój wkład jest już bezpieczny (nie ma tutaj znaczenia wysokość kontraktu, a same naliczenia) i co ważne sam kontrakt będzie aktywny jeszcze kilka miesięcy.

Mój pierwszy testowy kontrakt w nasdacoin.pl

Na pewno zastanawiasz się teraz jakie jest ryzyko. Powiem krótko DUŻE jak w każdym biznesie. Pamiętaj tutaj nie ma drogi na skróty. To nie lotto i może i dobrze bo prawdopodobieństwo tego, że odniesiemy sukces byłoby znikome. Ja znam ryzyko znam też korzyści jakie są możliwe w NasdaCoin. Nagrałem krótkie podsumowanie projektu NasdaCoin pod względem plusów i minusów.

Prezentacja NasdaCoin:

Prezentacja NasdaCoin w Rzeszowie:

UWAŻAJ NA KURS NASDACOIN! ZOBACZ KONIECZNIE ZANIM ZAMIENISZ $ NA NSD!↓↓↓

Właściciel NasdaCoin – James Baptist