Giełda CoinDeal

Na Giełdzie CoinDeal możesz bezpiecznie kupić takie kryptowaluty jak Futurocoin, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin i Dash i wiele innych.

Dlaczego POWINIENEŚ założyć konto na tej giełdzie? Ponieważ od teraz każda wypłata zrobiona przez Ciebie w FutureAdPro będzie możliwa tylko na tą giełdę w KRYPTOWALUCIE FuturoCoin (FTO)

Będzie to bardzo tania opcja (niska opłata transakcyjna 1$) Zaoszczędzimy na ​tym bardzo dużo pieniędzy!

*Na tą chwilę możliwa jest również wypłata w takich kryptowalutach jak Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin i Dash. Opłata transakcyjna wynosi 2$.

Nie zarabiasz w FutureAdPro dlaczego więc mimo tego powinieneś zainteresować się tą giełdą?

Ponieważ:

– dostaniesz wsparcie użytkowników 24/7

– najwyższy poziom bezpieczeństwa (najbardziej zaawansowane standardy SSL i weryfikacja                    dwuetapowa – obowiązkowa)

HIT! Mamy możliwość decydować jakie kryptowaluty pojawią się na giełdzie jako pierwsze! – system głosowania dla nowych kryptowalut

program partnerski – masz możliwość zarabiać na polecaniu tej giełdy (podobnie do BITBAY)

kryptowaluty: BTC, BTH, ETH, LTC, DASH, QTUM, FTO, XVG, BCN, LSK, NANO, XRP, ONION, SHND, DFT, XIN, XP, X12, BTK, DOGE, XMR, TRX, SL, ORBT, EOS

waluty: Złoty, US DOLLAR, Euro, BRITISH POUND

Nie musisz się już zastanawiać jak przesłać i gdzie pieniądze, jak zamienić kryptowalutę na FIAT? Teraz masz już możliwość zrobić to na giełdzie CoinDeal, a duża ilość kryptowalut najbardziej popularnych sprawia, że nie musisz posiadać kilku kont na kilku różnych giełdach teraz wystarczy Ci giełda CoinDeal!

Pamiętaj aby założyć konto na giełdzie → www.eCOINDEAL.pl zweryfikuj swoje konto i korzystaj bez ograniczeń z giełdy na którą będziesz przelewał swoje zarobione pieniądze w Futurenet, FutureAdPro oraz wykopane Futurocoin w FuturoNetwork!

Załóż darmowe konto już TERAZ

→ www.eCoinDeal.pl

Rejestracja KROK po KROKU: ↓

* – niedługo zostaną wprowadzone zmiany w FAP i wypłaty będą możliwe tylko za pomocą kryptowaluty FTO