FuturoCoin

Futurocoin  to nowa kryptowaluta, która została stworzona przez portal społecznościowy FutureNet, który posiada już około 4 000 000 użytkowników! Jest to portal podobny do FaceBook z tą różnicą, że FutureNet płaci nam za naszą aktywność (o tym więcej w zakładce FutureNet).

Futurocoin ma swój własny oryginalny blockchain i spełnia wszystkie kryteria jakie powinna spełniać kryptowaluta. Ma otwarty kod źródłowy więc już na starcie mamy możliwość zobaczyć jej budowę. W momencie kiedy kryptowaluta FuturoCoin pojawiła się na giełdach takich jak Bitbay, Coindeal i kilku innych, było ich na rynku 30 000 000 tyle sztuk zostało wydobyte i zostały one rozdane w części dla osób, które wykupiły sobie matryce Royal za 1000$ (każda taka osoba dostała 50 sztuk GRATIS)

a cała reszta znajdzie się na giełdach, aby każda osoba zainteresowana tym coinem mogła go zakupić. Łączna ilość Futurocoin to 100 000 000 coinów. Pozostała ilość czyli 70 000 000 futurocoinów zostanie wydobyte w ciągu 10 lat. Między innymi będzie można „kopać” kryptowalutę FuturoCoin kupując pulę wydobywczą w portalu FutureNet. Najtańsza pula to koszt 100$ najdroższa za 25000$ (w kolejnych wpisach dowiesz się więcej o możliwościach kopania FuturoCoin)

Będąc w moim zespole FutureNet oraz B3Team i posiadając matrycę minimum za 10$ dostaniesz ode mnie bonus na start od zainwestowanej kwoty w wydobycie kryptowaluty FuturoCoin. (zapytaj o szczegóły)

Przykład inwestując 1000$ zwracam Ci X$.

Już od początku istnienia tej kryptowaluty miała ona ogromną społeczność co jest bardzo ważne (pokazał to między innymi podział Bitcoin na Bitcoin Cash jego cena na samym początku wynosiła kilkaset dolarów, a z czasem urosła do 2000$ za jedną monetę. Trwało to krócej niż kilka miesięcy tylko dlatego, że już na starcie miała ogromną społeczność) Społeczność, która będzie zainteresowana używaniem kryptowaluty Futurocoin to ponad 4 000 000 osób więc sam widzisz, że jest to ogromna liczba ludzi z czasem to zainteresowanie zwiększy się wielokrotnie, a z nim ilość osób chętnych posiadaniem tej kryptowaluty. Jak to może wpłynąć na cenę FuturoCoin? Odpowiedź sobie na to pytanie sam!

Po co została stworzona ta kryptowaluta?

FuturoCoin będziemy mogli  płacić w sieci restauracji FutureNet! Dwie z nich już istnieją na głównych ulicach Warszawy oraz Wrocławia! Dodatkowo FutureNet już na dniach otwiera portal podobny do eBay gdzie będziemy mogli dokonywać zakupy za futurocoiny dzięki czemu dostaniemy 5% zniżki ceny produktu. Do tego dojdzie masa lokalnych sklepów i biznesów na świecie gdzie akceptowalne będą płatności FuturoCoin dzięki marketingowi osób, które używają FuturoCoin.  Jeżeli Osoby/Firmy wprowadzą płatności FuturoCoin w swoim sklepie, restauracji, hotelu, zakładzie etc z twojego polecenia zapewni Ci to wówczas dożywotnią prowizje od wszystkich transakcji które będą miały miejsce w tym miejscu za pomocą Futurocoin. Portal FutureNet będzie płacił Ci prowizję od takich transakcji.

Już niedługo pokaże Ci jakie możliwości drzemią w wydobyciu kryptowaluty FuturoCoin z portalem FutureNet powiem Ci jak możemy na tym zarobić. Opowiem również o ewentualnej cenie jaką może osiągnąć w przyszłości ta Krypto oraz dowiesz się więcej o planie marketingowym jaki oferuje nam portal FutureNet w związku z wydobyciem FuturoCoin.

KRYPTOWALUTĘ FuturoCoin możesz wydobywać rejestrując się w portalu Futurenet.

Załóż darmowe konto już teraz  → 

 


Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji zarobku (ja również nie dam ci takiej gwarancji), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. Prezentowane na mojej stronie programy sprawdziłem osobiście i w tych program działam, ale to nie znaczy, że Twoje działanie w nich również będzie skuteczne.