Futurocoin – giełda, płatności, dystrybucja

Pierwsza kryptowaluta Futurocoin została wydobyta 1 lutego 2018 roku, wówczas oficjalnie ruszył blockchain oraz jej wydobycie.

Chciałbym Wam teraz przekazać wszystkie informacje jakie udało mi się zdobyć odnośnie tej kryptowaluty.

Łączna ilość monet, które zostaną wydobyte w przeciągu 10 lat wynosi 100 milionów.

10 milionów monet (co stanowi 10%) zostało rozdane partnerom na pozycji Royal (poczytaj więcej o Matryca w Futurenet)

Tutaj znakomite posunięcie ze strony Zarządu Futurenet,  aby ograniczyć zbyt dużą podaż monet, a tym samym utrzymać  stabilność ceny na wysokim poziomie wszyscy partnerzy FutureNet którzy dostali w fazie PreMine te monety nie mogą od razu wypłacić 100% i wysłać na giełdę. Zostało to rozłożone w czasie 8 miesięcy i tak : Pierwszy miesiąc można wypłacić 30% przydzielonych monet. Drugi  i każdy kolejny miesiąc aż do 8 miesiąca po 10% przydzielonych monet czyli łącznie do dnia 2018-09-30 zostanie „uwolnione” każdemu użytkownikowi na pozycji Royal 100%.

20 milionów monet (co stanowi 20%) trafi do pakietów wydobywczych czyli tzw. „cloud mining”.

Na jakiej zasadzie będą przydzielane monety:  Jak możemy przeczytać w whitepaper właścicielem masternodów jest firma FutureNet co jest na stałe zawarte w kodzie źródłowym  tej kryptowaluty. Nagroda za wydobyty blok to 13.31811263 FTO   –  z czego 50 % nagrody trafia dla górników, a 50% nagrody czyli  6.659056315 FTO   jest przydzielane właśnie dla masternodów.  Kwota ta jest dzielona przez ilość wszystkich udziałów i rozdzielana proporcjonalnie z uwzględnieniem przelicznika jego mocy 

np. pakiet za 100$ ma moc = 1, pakiet za 500$ = 7, a już pakiet za 10 000$ aż 180.W ten sposób przez okres 10 lat mamy zagwarantowane naliczenia na każdym pakiecie wydobywczym niezależnie kiedy i jakiej wielkości pakiet wykupimy co jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ponieważ każdego dnia zwiększa się ilość wykupywanych pakietów podobnie jak to ma miejsce przy tradycyjnym wydobyciu „koparkami” fizycznymi kwota przyznawana za 1 udział będzie maleć, dopiero po 2 latach od startu kiedy pierwsze pakiety wygasną kwoty rozdzielane na poszczególne pakiety mogą być większe.

PODSUMOWUJĄC: im szybciej wykupisz swój pakiet tym możesz liczyć na większe naliczenia.

70 milionów monet (co stanowi 70%) trafiło do tradycyjnego wydobycia koparkami typu Antminer D3

Wydobywać może każdy nawet nie zarejestrowany na portalu społecznościowym FutureNet co świadczy o pełnej decentaralizacji sieci FuturoCoina.

Naliczenia na dzień (10-03-2018) na poszczególnych pakietach „cloud mining” kształtują się następująco:

Futurocoin – wydobycie DominikBarzyk.pl
Pamiętaj, że powyższe obliczenia są ważne na tą chwilę . Liczba sprzedanych pakietów FuturoCoin ciągle się zmienia. Firma nie może zagwarantować, że otrzymasz określoną ilość FTO wymienioną powyżej w innym czasie.

Oprócz wydobycia kryptowaluty Futurocoin razem z Futurenet lub indywidualnie w domu inwestując w  Antminer D3 co wiąże się z zużyciem sprzętu, prądu, hałasem oraz obowiązkiem doglądania koparki 24h na dobę masz również możliwość zakupu Futurocoin na giełdzie. Pamiętaj jednak, że to nie to samo co wydobycie. Inwestując w wydobycie razem z Futurenet pula wydobywa Ci kryptowalutę przez 2 lata co minutę nalicza Ci się część Futurocoin.

Obecnie możemy zakupić, bądź sprzedać kryptowalutę Futurocoin na 7 giełdach (m.in. Yobit.net, Bitbay)

Kryptowaluta Futurocoin zadebiutowała na giełdzie z ceną powyżej 30$. Pokażę Ci teraz ile wydobyła dla mnie pula za 1000$ którą wykupiłem przed 10 lutym 2018. Czyli po 1 miesiącu z 24 w czasie których moja pula będzie dla mnie wydobywać Futurocoin.

Wydobycie Futurocoin DominikBarzyk.pl

Jak widzisz po miesiącu moja pula wydobywcza 1000$ wydobyła mi ponad 6 Futurocoin. Mało? Dużo? Powiem tak całkiem nieźle biorąc pod uwagę to, że obecnie cały rynek kryptowalut jest w fazie korygującej. Ceny kryptowalut są obecnie dużo niższe od najwyższych w historii (ATH). Więc można zakładać, że jak w rynek kryptowalut ponownie zostanie wpompowany większy kapitał to również i cena tego coina może pójść w górę patrząc na to jak duża społeczność za nim stoi jak duże zainteresowanie może być tym coinem po wejściu na kolejne giełdy oraz to, że już teraz jest użyteczna i akceptowalna.

Podsumowując jestem na tak jestem zadowolony, że zdecydowałem się zainwestować w wydobycie kryptowaluty Futurocoin i teraz dzień w dzień co minutę przez 2 lata moja pula będzie wydobywać mi kolejną ilość Futurocoin. Już teraz wiem, że z czasem na pewno dokupię kolejne pakiety wydobywcze aby móc zarabiać coraz więcej na jej wydobyciu

Jeżeli też chcesz zacząć wydobycie Kryptowaluty Futurocoin razem z portalem Futurenet zapraszam do kontaktu lub zarejestruj się poniżej i wykup swoją pierwszą pulę. (zapoznaj się również z zasadami na mojej stronie)

Futurocoin wydobycie DominikBarzyk.pl

 

Już niedługo w całej Polsce!