Kryptowaluta

Kryptowaluty – najlepsze inwestycje na świecie ostatnich lat
Czy słyszałeś kiedyś pojęcie kryptowaluta? Jest to krótko mówiąc waluta cyfrowa. Najbardziej popularną w tej chwili kryptowalutą jest BitCoin. Ma ona ogromną przewagę nad typowymi walutami i kontami bankowymi. BitCoin nie ma właściciela, nikt nie ma nad nim kontroli. Oznacza to, że nikt nie jest w stanie zamrozić Twoich środków lub zabrać Ci pieniędzy. Możesz wysyłać pieniądze anonimowo z jednego końca świata na drugi w zaledwie kilka sekund, praktycznie za darmo. BitCoinami możesz opłacać transakcje w internecie płacąc za zakupy, możesz wypłacać bitcoiny z bankomatu, a nawet kupić za nie samochód! Coraz więcej firm decyduje się na wprowadzenie BitCoina jako akceptowalną formę płatności.

Wyobraź sobie teraz taką sytuację – jest rok 2010 i dowiadujesz się, że powstała pierwsza internetowa kryptowaluta BitCoin. Na początku była praktycznie bez wartości, ale teraz na giełdzie jeden BitCoin jest warty 1$. Myślisz sobie – ciekawy projekt, kupię sobie tych bitcoinów za 100$. Z jednej strony jest to 300 zł więc szkoda byłoby stracić, ale gdyby ten projekt wypalił i za 2-3 lata jeden bitcoin kosztowałby 10$, to ze 100$ zrobiłoby się 1.000$. Co Ty byś zrobił gdybyś stanął przed taką szansą?

Nie wiem co Ty byś zrobił ale powiem Ci co ja zrobiłem – NIC. Przeczytałem news o bitcoinie, zamknąłem stronę i wróciłem do swoich spraw… I jeśli nie znasz historii bitcoina to powiem Ci co wydarzyło się po trzech latach. Wartość BitCoina nie wyniosła 10$, po trzech latach kosztował on 1.200$ !!! Oznacza to, że BitCoiny kupione za 100$ były warte 120.000$! Co prawda była to duża bańka spekulacyjna i później cena mocno spadła, jednak po tym załamaniu cały czas systematycznie rośnie i w 2017 roku znów osiągnęła 1.000$.

Czym są kryptowaluty? Przyszłość płatności.

Drugiej szansy na PROSTE zarobienie MILIONA nie przegapiłem!

W 2017r. wystartowała nowa kryptowaluta DasCoin, którą można było kupić  znacznie poniżej 1 PLN za sztukę!

Wiele ważnych informacji na temat tej rewolucyjnej (hybrydowej) kryptowaluty znajdziesz także na → oficjalnej stronie DasCoin (jeśli nie znasz języka angielskiego możesz skorzystać z tłumaczenia Google translate). Zajrzyj proszę do każdej zakładki i zapoznaj się z wszelkimi dostępnymi informacjami na temat DasCoina. 


Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji zarobku (ja również nie dam ci takiej gwarancji), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. Prezentowane na mojej stronie programy sprawdziłem osobiście i w tych program działam, ale to nie znaczy, że Twoje działanie w nich również będzie skuteczne.