Czy warto kopać FuturoCoin?

Z Krytpowalutami mam już do czynienia od 2016 roku kiedy to pierwszy raz trafiłem na kryptowalutę Bitcoin. Jeżeli jesteś nowy w tym temacie to chcę Ci tylko powiedzieć, że jest to pierwsza kryptowaluta, która powstała w 2009 roku i przetarła szlaki innym, później powstałym kryptowalutom. Obecnie na rynku mamy kilkaset kryptowalut. Część z nich są to wartościowe coiny duża ich liczba jednak są to tak zwane shitcoiny czyli kryptowaluta, która została stworzona tylko i wyłącznie do spekulacji, za którą nie stoi żadna technologia nie możemy jej użyć na co dzień.

 

 

 

 

 

Jak poznać czy kryptowaluta Futurocoin, będzie wartościową?

Należy odpowiedzieć sobie w pierwszej kolejności na pytanie po co w ogóle została stworzona? Jak już znajdziemy odpowiedź na to pytanie następnym w kolejności równie istotnym będzie to czy ktoś w ogóle będzie chciał używać tego coina? Czy jest już jakaś społeczność potencjalni użytkownicy tego coina? Trzecie pytanie, które warto zadać to czy będzie można wydobywać tą kryptowalutę co w dłuższym okresie często dobrze wpływa na jej cenę i ostatnia kwestia, którą warto poruszyć to jest to na jakich giełdach będziesz mógł zakupić tą Kryptowalutę.

Postaram się teraz odpowiedzieć Ci na te wszystkie wątpliwości, pytania.

Po co twórcy Futurenet stworzyli Futurocoin? Nie jest tajemnicą, że kryptowaluty z roku na rok, z miesiąca na miesiąc a nawet z tygodnia na tydzień osiągają coraz większą popularność. Coraz więcej z nich jest wykorzystywana na co dzień do dokonywania płatności – wymiany wartości. Takie jak wspomniany wcześniej „Król” kryptowalut Bitcoin jak Ethereum czy Litecoin. Widząc jak duży odsetek użytkowników wybierał właśnie tą metodę płatności za swoje produkty  przy użyciu kryptowalut, twórcy Futurenet postanowili stworzyć swoją kryptowalutę, która już od początku swojego istnienia będzie mogła być używana! Została więc stworzona w konkretnym celu, aby obsługiwać płatności za produkty, usługi Futurenet.

Następną kwestią jest znalezienie odpowiedzi na pytanie kto w ogóle będzie chciał używać tego coina. Po części już odpowiedziałem Wam na to pytanie powyżej. Tą kryptowalutę będą używać wszyscy użytkownicy portalu Futurenet. Obecnie jest to ponad 2 500 000 osób. Jest to ogromna społeczność, która już od początku istnienia tej kryptowaluty będzie chciała wejść w jej posiadanie. A żeby tego było mało z upływem czasu będziemy mieli możliwość dokonywać płatności kryptowalutą Futurocoin np. w kawiarniach Futurenet, które powstają w Warszawie oraz we Wrocławiu przy głównych ulicach tych miast oraz w każdym miejscu, które zdecyduje się na wprowadzenie płatności Futurocoin. Jaka jest relacja pomiędzy ceną kryptowaluty a jej społecznością pokazał nam przykład Bitcoin Cash (powstał na przełomie lipca i sierpnia 2017 roku po tym jak podzielił się łańcuch bloków bitcoin na dwa odrębne i każda osoba, która posiadała wówczas BTC dostała identyczną liczbę Bitcoin Cash). Wówczas nowa dopiero co powstała kryptowaluta kosztowała już na samym początku kilkaset dolarów tylko dlatego, że miała ogromną społeczność ogromną liczbę jej posiadaczy. Z czasem w kilka miesięcy jej cena potrafiła urosnąć nawet do 2000$ za sztukę. To jest oczywiście tylko jeden z przykładów, które mógłbym mnożyć. Chcę Ci jednak w ten sposób pokazać dlaczego kładę tak duży nacisk na to jaka społeczność, jaka liczba ewentualnych użytkowników danego coina w tym przypadku Futurocoin za nią stoi.

Kolejne pytanie na które musimy sobie odpowiedzieć to jest to czy każdy przysłowiowy Kowalski, który interesuje się kryptowalutami będzie mógł wydobywać „kopać” tą kryptowalutę? Jak dobrze wiemy inwestycja w sprzęt do wydobycia kryptowalut nie jest na każdą kieszeń. Chcąc zakupić taką „koparkę” musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 15-20 tys zł. lub więcej. Dlatego informacja, którą podali twórcy Futurenet o możliwości zakupu pul wydobywczych w Futurenet czyli potocznie mówiąc kopaniu Futuro moim zdaniem będzie strzałem w dziesiątkę. Ponieważ każdy z nas czy się zna na kryptowalutach czy nie czy ma duże pieniądze czy też nie będzie miał możliwość kopać tą ktyptowalutę! Najtańszą pulę wydobywczą możesz zakupić już za 100$ czyli kwota na każdą kieszeń. A to jeszcze bardziej zwiększy ilość potencjalnych posiadaczy tego coina co może wpłynąć korzystnie na jego cenę.

No dobra to teraz nasuwa się ostatnie pytanie jak już wejdę w posiadanie tego coina. Jak zacznę go wydobywać „kopać” uzbiera mi się go na moim portfelu jakaś ilość co dalej? Jego cena z czasem pójdzie w górę jak będę mógł go spieniężyć? Odpowiedz brzmi na giełdach kryptowalut i dlatego tak ważne jest aby dany coin już na samym początku był możliwy do zakupu bądź sprzedaży na największych giełdach. A my jako osoby zainteresowane w inwestycje w tego coina już od początku jego istnienia wiemy gdzie będziemy mogli nim handlować.

Takie giełdy jak Poloniex, Kraken, Coinbase, Bittrex czy Bitfinex oraz wiele innych, które widzisz powyżej, ale przede wszystkim co dla nas osób z Polski jest najważniejszą informacją już możemy handlować kryptowalutą Futurocoin na giełdzie BITBAY naszej polskiej giełdzie. Zatrzymajmy się w tym miejscu na chwilkę ponieważ jak łatwo zauważyć na giełdzie Bitbay możemy znaleźć tylko kilka kryptowalut. Dlaczego? Ponieważ właściciel giełdy oraz zarząd zanim umieści na swojej giełdzie jakąś kryptowalutę przeprowadza specjalny audyt sprawdza ją „od deski do deski” zanim zdecyduje się na wpuszczenie ją „pod swój dach”. Robią to w trosce o swoich użytkowników, aby minimalizować ryzyko natrafienia przez przysłowiowego Kowalskiego na Shitcoina.

Więc dla mnie osoby, która mocno interesuje się kryptowalutami wiadomość, że możemy handlować kryptowalutą Futuro na giełdzie Bitbay, że przeszła audyt tej giełdy. Co oznacza, że ma swój własny oryginalny blockchain i spełnia wszystkie kryteria jakie powinna spełniać kryptowaluta. Ma otwarty kod źródłowy więc już na starcie mamy możliwość zobaczyć jej budowę. Sprawia, że dodając do siebie te wszystkie za utwierdza mnie w przekonaniu Tak! Chcę zainwestować swój czas, swoje pieniądze w tą kryptowalutę ja jako jeden z pierwszych już zacząłem wydobywać tą kryptowalutę wykupując pulę wydobywczą w Futurenet za 1000$ dzięki czemu dzień w dzień bez wykonywania jakiejkolwiek pracy przybywa  mi jej na portfelu co z biegiem czasu może dać mi nie małe korzyści…

O samej kryptowalucie mógłbym mówić Ci godzinami, ale chciałem się skupić tylko na najistotniejszych kwestiach tym razem, aby odpowiedzieć Ci w sposób najprostszy czy warto?

Moja odpowiedź brzmi: Ja idę na zakupy. Nie jestem doradcą inwestycyjnym nie powiem Ci kup na bank zarobisz bo w inwestycji czy biznesie nigdy nie można być pewnym czegoś na 100%.

Decyzja pozostawiam Tobie. Pamiętaj zanim coś postanowisz zawsze zrób swoje własne rozeznanie i podejmij sam decyzje.

Chcesz kupić pulę wydobywczą Futurocoin?

 

KRYPTOWALUTĘ FuturoCoin możesz wydobywać rejestrując się w portalu Futurenet.

Załóż darmowe konto już teraz  → 


 

Już niedługo w całej Polsce!
Pierwszy Futuromat we Wrocławiu

Pozdrawiam Dominik Barzyk, B3Team


Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji zarobku (ja również nie dam ci takiej gwarancji), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. Prezentowane na mojej stronie programy sprawdziłem osobiście i w tych program działam, ale to nie znaczy, że Twoje działanie w nich również będzie skuteczne.