BONUS

GWARANTOWANY $120 + książka dla Ciebie na START!

 

Z tej strony Dominik Barzyk. Jeśli nie znasz mnie jeszcze, to teraz bardzo krótko powiem Ci tylko o Biznesowej części mojego życia.

Od zawsze ciągnęło mnie do własnego biznesu. Początkiem roku 2016 postanowiłem coś zmienić w swoich finansach. Zacząłem również dużo czytać o rozwoju osobistym. Wówczas trafiłem na książkę “Bogaty Ojciec Biedny Ojciec”, która to książka otworzyła mi oczy i pozwoliła zrozumieć więcej o pojęciu INWESTOWANIEAktywaPasywa itp.  Dzięki czemu pod koniec roku 2016 zacząłem zarabiać przez internet.

Wówczas wszystko się zmieniło gdy w 2016 roku poznałem sposoby na zarabianie dużych pieniędzy z internetu. Zaczynając od zera po kilku miesiącach doszedłem do zarobków 6.000 zł miesięcznie. Dodam tylko, że nie musiałem rezygnować z etatu. Udało mi się pogodzić etat z zarabianiem w internecie. Dzięki internetowi i jego możliwościom moje marzenia w końcu się urzeczywistniły.

Marzyłem o tym żeby mieć dodatkowe źródło dochodów, a docelowo w taki sposób chciałem zarabiać. Inwestując w internecie. Chcę aby pieniądze przychodziły do mnie łatwo. Żebym miał i czas i możliwości podróżowania po świecie.

Dokładnie po roku czasu udało mi się rzucić ETAT, pracę, którą wykonywałem przez ponad 7 lat w Anglii i zdecydowałem się wrócić do kraju. Otworzyłem swoją działalność gospodarczą i teraz pracuję na swój rachunek. Zarabiam w internecie i spełniam swoje cele i marzenia.

Ja, dzięki książkom z serii Bogaty Ojciec przejrzałem na oczy zrozumiałem, że  mogę zarabiać pasywnie pieniądze w tym czasie podróżować i spełniać swoje marzenia no i oczywiście mogę pomagać innym, co sprawia mi największą przyjemność.  Ponieważ wierzę, że dobro które dajemy wraca do nas z podwojoną siłą! KARMA

Załóż konto na giełdzie BITBAY i zakup swoje pierwsze Bitcoin i zainwestuj je w kopanie kolejnych czyli ich pomnażanie.

Zobacz film, który zrobiłem dla Ciebie, aby pokazać Ci dlaczego opłaca się inwestowanie w wydobycie Bitcoin.

Dlaczego opłaca się zakupić wszystkie 3 pule w Bitclub?

Rozpocznij wydobywać KRYPTOWALUTY w 3 prostych KROKACH

Po zakupie puli wydobywczej, napisz do mnie i podaj mi swój adres do wysyłki książki.

Mam dla Ciebie książki R. Kiyosakiego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bestsellery sprzedane w ponad 30 milionach egzemplarzy „Młody bogaty rentier”, „Szkoła biznesu”, „Biznes XXI wieku”,  „Kwadrant przepływu pieniędzy” oraz „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” Roberta Kiyosaki otrzymasz za darmo w wersji drukowanej!

Otrzymasz GWARANTOWANE $120 na START

Zasady tego BONUSU są bardzo proste.

Dam Ci 30$, 50$ lub 120$  jeśli wykonasz 3 proste kroki

To bardzo ważne! BONUSY jakie otrzymasz, prześlę Tobie w kryptowalucie BitCoin. Musisz posiadać więc portfel do przyjmowania i przechowywania tych płatności. Załóż więc konto na giełdzie BitBay,  dzięki czemu nauczysz się jak kupić, sprzedać i płacić zwykłe rachunki za pomocą BitCoin oraz innymi kryptowalutami, które kupisz i bezpiecznie przechowasz na BitBay.

Krok 1 – Subskrybuj Mój kanał na YouTube

Dzięki temu będziesz na bieżąco. Będziesz wiedział jako pierwszy o wszystkich aktualnościach i nowościach o których informuję na moim KANALE!

Krok 2 – Zarejestruj się w BITCLUB.com.pl  

BARDZO WAŻNE!:

Jeśli chcesz otrzymać BONUS na START, to przy rejestracji w  BITCLUB, w polu username (nazwa użytkownika) przed nazwą jaką używasz dodaj przedrostek „B3TEAM

Jeśli przy rejestracji w programie chcesz użyć nazwy AniaTor to Twój username ma wyglądać tak: B3TeamAniaTor 

Na screenach poniżej widzisz przykład użytkownika, którzy przy rejestracji podali swoją nazwę użytkownika poprzedzoną nazwą „B3TEAM„. Każdy z tych użytkowników otrzymał $BONUS na START.

INWESTYCJE PASYWNE w wydobycie (mining) KRYPTOWALUT.

Mówiąc „inwestycje pasywne” mam na myśli to, że po dokonaniu takiej inwestycji zarabiasz pieniądze w 100% bez wykonywania jakiejkolwiek pracy.

Najprostszym porównaniem będzie w tym wypadku lokata bankowa, ponieważ zarówno inwestując pieniądze w wydobycie (kopanie) kryptowalut, jak i deponując je na lokacie bankowej, zarabiasz pieniądze nic nie robiąc.

Na tym kończą się podobieństwa lokaty bankowej oraz inwestycji w zakup sprzętu do wydobywania BitCoinów i innych kryptowalut.

Deponując 10.000 zł. na lokacie bankowej, po roku otrzymasz około 2% czyli 200 zł. zysku. Inwestując te same 10.000 zł. w zakup pool miningowych w BitClub możesz się spodziewać, że po 12 miesiącach zarobisz minimum kilkadziesiąt procent!

Przez ostatni miesiąc zyski z wydobycia kryptowalut wzrosły do około 7% miesięcznie. Tak więc inwestując 10.000 zł. w zakup koparki w BitClub, każdego miesiąca zarabiasz na czysto około 700 zł.

Na rynku wydobycia kryptowalut możesz zarabiać na prawdę bardzo duże pieniądze i co ważne, bez konieczności wykonywania jakiejkolwiek pracy!

Nie masz 10 000 zł? Nic się nie martw najtańszą pulę na wydobycie kryptowaluty Bitcoin kupisz już za jedyne 500$

 

Krok 3 – Zakup pulę na wydobycie Kryptowaluty BitCoin, Ethereum, Ethereum Classic, Zcash lub Monero!

Po zakupie Puli skontaktuj się ze mną na FaceBook  a otrzymasz książkę + NAWET 120$ na twój portfel Bitcoinowy w Bitclub! Będziesz mógł wydać je na co tylko chcesz 🙂 lub będziesz miał na zakup kolejnych udziałów na wydobycie KRYPTOWALUT w BitClub co sprawi, że będziesz zarabiał pasywnie jeszcze więcej od samego początku swojej przygody z Kryptowalutami!

Chcesz 120$? Skontaktuj się ze mną na FaceBook

Jak zacząć wydobywać Kryptowaluty – 3 PROSTE KROKI

PREZENTACJA KOPALI BITCLUB.COM.PL

HIT!

Obecnie dostajesz ode mnie dodatkowy BONUS oprócz $$ oraz książek dostaniesz również za darmo MATRYCĘ w Futurenet co pozwoli Ci w przyszłości ubiegać się o kolejne bonusy nawet 10% zniżki na zakup puli wydobywczej kryptowaluty FUTUROCOIN!

Czas START!

Zakupiłeś pulę w Bitclub? Wybrałeś bonus 80$? Pokażę Ci teraz jak kupić udziały cząstkowe w Bitclub!

Otrzymasz GWARANTOWANY BONUS $685 (2300zł) na START!

BONUSY i POMOC w zarabianiu przekazujemy TYLKO i WYŁĄCZNIE osobom, które wykonają kilka prostych czynności opisanych poniżej.

 

→Proszę, wykonaj proste kroki opisane poniżej.

Krok 1. 

→ Dodaj mnie do znajomych w portalu społecznościowym FutureNet

Link do rejestracji w FutureNet, FutureAdPro i FUTUROcoin ➙ KLIKNIJ TUTAJ aby się ZAREJESTROWAĆ!

Po rejestracji w FutureNet, otrzymasz także dostęp do:

a) programu reklamowego FutureAdPro – zarabiasz pieniądze dzięki oglądaniu reklam przez około 10 minut dziennie (Zarabiasz około 5% miesięcznie!) 

b) kryptowaluty FUTURO

c) zarabiania w portalu FutureNet (program tak zwanych „matryc”)

 

Dobrze wystartuj i ODBIERZ GWARANTOWANY BONUS oraz książki z serii „Bogaty Ojciec” Roberta Kiyosaki !

Odbierz gwarantowany BONUS!
Odbierz Książkę!

BONUS 1 – Po zakupie minimum 1 paczki reklamowej  w programie FutureAdPro, otrzymasz dodatkowe $10 w postaci „matrycy” MEMBER (wartość $10) dzięki, której będziesz mógł zarobić nawet $44,000 na aktywności w portalu społecznościowym FutureNet.

BONUS 2 – Po zakupie minimum 25 paczek reklamowych ($50) w programie FutureAdPro, otrzymasz dodatkowe $35 w postaci „matryc” MEMBER i BASIC (wartość $35) dzięki, którym będziesz mógł zarobić nawet $110,000 na aktywności w portalu społecznościowym FutureNet.

BONUS 3 – Po zakupie minimum 50 paczek reklamowych ($50) w programie FutureAdPro, otrzymasz dodatkowe $85 w postaci „matryc” MEMBER, BASIC i GOLD (wartość $85) dzięki, którym będziesz mógł zarobić nawet $221,000 na aktywności w portalu społecznościowym FutureNet.

BONUS 4 – Po zakupie minimum 100 paczek reklamowych ($50) w programie FutureAdPro, otrzymasz dodatkowe $185 w postaci „matryc” MEMBER, BASIC, GOLD i EXCLUSIVE (wartość $185) dzięki, którym będziesz mógł zarobić nawet $442,000 na aktywności w portalu społecznościowym FutureNet. Otrzymasz także paczkę wydobywczą FuturoCoin o wartości $100

BONUS 5 – Po zakupie minimum 400 paczek reklamowych ($50) w programie FutureAdPro, otrzymasz dodatkowe $685 w postaci „matryc” MEMBER, BASIC, GOLD, EXCLUSIVE i SAPPHIRE (wartość $685) dzięki, którym będziesz mógł zarobić nawet $2,214,000 na aktywności w portalu społecznościowym FutureNet.

Bonusy powyżej są uznaniowe i przyznawane tylko przy pierwszym zakupie paczek reklamowych. 

Jeden login i to samo hasło do wszystkich programów!

Do każdego z programów (FutureNet, FutureAdPro i FuturoCoin) logujesz się zawsze za pomocą tej samej nazwy użytkownika oraz hasła jakie posiadasz w portalu społecznościowym FutureNet.

Mówiąc w skrócie wystarczy, że zarejestrujesz się w portalu społecznościowym FutureNet, a będziesz mógł zalogować się także za pomocą tych samych danych do FutureAdPro oraz FUTURO coin.

Krok 2 → Aktywuj konto na platformie kryptowalut CoinDeal


Bezpieczna, polska giełda kryptowalut CoinDeal

[Na tej giełdzie możesz sprzedawać i kupować FuturoCoin oraz inne kryptowaluty. Konto na CoinDeal jest Ci także niezbędne do tego abyś mógł wypłacać pieniądze zarobione w programie FutureAdPro!]

Krok 3 → Aktywuj konto na platformie kryptowalut BitBay

[BitBay to największa, polska, legalna i BEZPIECZNA giełda kryptowalut]

 

Krok 4 → Subskrybuj mój kanał na YouTube

[Będziesz jako pierwszy otrzymywał powiadomienia o nowych materiałach video, które wykorzystasz do nauki i promocji swoich Biznesów w Internecie]

 

Krok 5 → Załóż konto w sprawdzonej kopalni kryptowalut BitClub Network

[BitClub Network, to jedna z największych na świecie, działająca od 2014 roku kopalnia kryptowalut]

 

KONTAKT z Dominik Barzyk – Napisz do mnie

Jeśli wykonałeś każdą z prostych czynności opisanych powyżej, to możesz skontaktować się ze mną poprzez:

Przyjmuj rady, tylko i wyłącznie od osób, które osiągnęły w życiu to, co Ty chcesz osiągnąć!

Zarabiam ponad 20.000 zł miesięcznie w internecie! →zobacz!

Możesz zarabiać tak jak ja!

Gotowy? Zapraszam po odbiór Bonusów!

 


Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji zarobku (ja również nie dam ci takiej gwarancji), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. Prezentowane na mojej stronie programy sprawdziłem osobiście i w tych program działam, ale to nie znaczy, że Twoje działanie w nich również będzie skuteczne.