Bonus

Otrzymasz GWARANTOWANE $120 na START

Zasady tego BONUSU są bardzo proste.

Krok 1 – Subskrybuj Mój kanał na YouTube

Dzięki temu będziesz na bieżąco. Będziesz wiedział jako pierwszy o wszystkich aktualnościach i nowościach o których informuję na moim KANALE!

Krok 2 – Zarejestruj się w BITCLUB.com.pl  

INWESTYCJE PASYWNE w wydobycie (mining) KRYPTOWALUT.

Mówiąc „inwestycje pasywne” mam na myśli to, że po dokonaniu takiej inwestycji zarabiasz pieniądze w 100% bez wykonywania jakiejkolwiek pracy.

Najprostszym porównaniem będzie w tym wypadku lokata bankowa, ponieważ zarówno inwestując pieniądze w wydobycie (kopanie) kryptowalut, jak i deponując je na lokacie bankowej, zarabiasz pieniądze nic nie robiąc.

Na tym kończą się podobieństwa lokaty bankowej oraz inwestycji w zakup sprzętu do wydobywania BitCoinów i innych kryptowalut.

Deponując 10.000 zł. na lokacie bankowej, po roku otrzymasz około 2% czyli 200 zł. zysku. Inwestując te same 10.000 zł. w zakup pool miningowych w BitClub możesz się spodziewać, że po 12 miesiącach zarobisz minimum kilkadziesiąt procent!

Na rynku wydobycia kryptowalut możesz zarabiać na prawdę bardzo duże pieniądze i co ważne, bez konieczności wykonywania jakiejkolwiek pracy!

Nie masz 10 000 zł? Nic się nie martw najtańszą pulę na wydobycie kryptowaluty Bitcoin kupisz już za jedyne 500$

Krok 3 – Zakup dowolną pulę na wydobycie Kryptowaluty BitCoin, Ethereum, Ethereum Classic, Zcash lub Monero z mojego linku o wartości minimum 1000$!

 

Po zakupie Puli skontaktuj się ze mną na FaceBook  a otrzymasz książkę + oraz 120$ na twój portfel Bitcoinowy w Bitclub! Będziesz mógł wydać je na co tylko chcesz 🙂 lub będziesz miał na zakup kolejnych udziałów na wydobycie KRYPTOWALUT w BitClub co sprawi, że będziesz zarabiał pasywnie jeszcze więcej od samego początku swojej przygody z Kryptowalutami!

Jeżeli chcesz otrzymać ode mnie pulę wydobywczą Bitcoin o wartości 500$, 1000$ lub 2000$ skontaktuj się ze mną na FaceBook.

Jak zacząć wydobywać Kryptowaluty - 3 PROSTE KROKI

PREZENTACJA KOPALI BITCLUB.COM.PL

Czas START!

 

KONTAKT z Dominik Barzyk – Napisz do mnie

Jeśli wykonałeś każdą z prostych czynności opisanych powyżej, to możesz skontaktować się ze mną poprzez:

Przyjmuj rady, tylko i wyłącznie od osób, które osiągnęły w życiu to, co Ty chcesz osiągnąć!

Zarabiam ponad 20.000 zł miesięcznie w internecie! →zobacz!

Możesz zarabiać tak jak ja!

Gotowy? Zapraszam po odbiór Bonusów!