Bonus za Builder

Jak wiesz jestem TOP  liderem B3Team. Udało mi się w 3 miesiące osiągnąć pozycje Builder w Bitclub.

Kolejnym moim Celem jest pozycja PRO Builder. Jednak aby udało mi się ją osiągnąć potrzebuje TEAM, który tak jak ja, z takim zaangażowaniem jak ja zacznie pokazywać innym BITCLUB i na tym zarabiać. Jak dobre pieniądze możesz zarobić w Bitclub pokazałem ci w tym filmiku:

Pomyślisz ja nie mam szans osiągnąć takich wyników 🙁 i tu się MYLISZ! Też tak myślałem jak zaczynałem swoją przygodę z zarabianiem ONLINE. Po roku systematycznej pracy mogę stwierdzić, że było warto i mogę Cię zapewnić! TY TEŻ TAK MOŻESZ!

Jak już wspomniałem w Bitclub osiągnięcie SUKCESU zajęło mi kilka miesięcy. Abyś i Ty miał szanse na osiągnięcie tej rangi będziesz mógł liczyć na moją pomoc na moje wsparcie.

A żeby Cię zmotywować przygotowałem dla Ciebie zajebiste NAGRODY!

Pierwsza osoba która w moim zespole osiągnie rangę Builder oraz Founder jedzie ze mną oraz B3Team na egzotyczne wakacje!

 

Sam widzisz, że nagroda jest wartościowa mam nadzieję, że jest to mega motywacja dla Ciebie do działania. Pamiętaj, że to tylko dodatek, a osiągając rangę Builder oraz Founder  masz szansę na naprawdę duże zarobki (filmik powyżej).

Pewnie się zastanawiasz jak osiągnąć rangę Builder oraz Founder?

Ranga Founder: 

Ta ranga pozwoli Ci na zarabianie PASYWNE na wydobyciu Bitcoin przez co najmniej 1000 dni, a oprócz tego dostajesz 1000 tokenów CoinPay

Aby osiągnąć rangę Founder wystarczy, że zakupisz 3 pule na wydobycie Bitcoin za 500$, 1000$, 2000$

Ranga Builder:

Aby móc osiągnąć tą rangę wystarczy, że zaprosisz do swojego zespołu 5 osób, które zaproszą co najmniej 2 osoby.

oraz

cały twój TEAM zakupi pule, których równowartość wynosi minimum 10000$

Zacznij działać już dziś. Systematycznie regularnie, a Twój cel stanie się faktem. Napisz do mnie, a powiem Ci jak ja osiągnąłem tą rangę…

Pozdrawiam Dominik B3Team