BitClub

BitClub jest to Sprawdzony sposób na wydobycie BitCoin, Ethereum, Ethereum Classic, Zcash, Monero!

Ważna informacja z dnia 15-04-2019: (Na dzień dzisiejszy nie rekomenduje zakupu pul wydobywczych w Bitclub ponieważ wydobycie jest mało opłacalne. Zachęcam również osoby, które zakupiły pule wcześniej aby wyłączyły je do czasu, aż będzie to opłacalne by nie tracić „żywotności” naszej puli BTC)

Na początku oglądnij czym jest Bitcoin oraz Bitclub!

Następie oglądnij dlaczego opłaca się zakupić pulę w Bitclub dlaczego warto kopać Bitcoin oraz inne Krypto!

Masz możliwość wykupić PULĘ na wydobycie Kryptowaluty BITCOIN

Możesz również wykupić udział GPU w BitClubNetwork, który pracuje dla Ciebie aż 5 lat (dokładnie 2.000 dni), zarabiasz więc pasywnie bez wykonywania jakiejkolwiek pracy.

Twoja pula będzie kopać dla Ciebie kryptowaluty takie jak ZCASH, ETHEREUM, Ethereum Classic czy Monero. To TY decydujesz jaką kryptowalutę chcesz wydobywać (możesz zmieniać wydobycie 1 kliknięciem w swoim panelu administracyjnym).

Zarejestruj się i napisz do mnie. Pomogę Ci zacząć zarabiać pasywnie w BitClub


Inwestycja w BitCoinBitClub Network, to sprawdzona przez doświadczonych inwestorów oraz najbezpieczniejsza z możliwych opcja do wspólnego inwestowania w wydobycie kryptowalut takich jak BitCoinEthereum, Ethereum Classic, Zcash czy Monero.

ETHEREUM bezpieczna inwestycja w kopanie ETHOrganizacja BitClub działa na rynku od 2015r., a każdego miesiąca z samego tylko wydobycia BitCoina osiąga przychody sięgające grubo ponad $5.000.000 (pięć milionów dolarów), którymi dzieli się z członkami wspólnie inwestującymi w sprzęt do „kopania” kryptowalut.

Jeśli dodamy do tego zyski z wydobycia innych kryptowalut, to możemy już mówić o dziesiątkach milionów miesięcznie!

inwestycja mining Monero

inwestycja zcashW BitClubie posiadam kilkadziesiąt pule wydobywcze, dzięki którym zarabiam bardzo stabilnie na kopaniu BitCoina oraz Ethereum.

Ethereum ClassicFirma dzieli się także ze mną (poza standardowym podziałem zysku z wydobycia kryptowalut) swoimi przychodami z opłat członkowskich przyjmowanych od inwestorów indywidualnych takich jak ja czy Ty.

Te 2 kryptowaluty (BTC oraz ETH) są obecnie najbardziej popularne na świecie, a ich wydobycie jest najbardziej opłacalne na rynku inwestycji internetowych. Są one doskonałe jako pasywna inwestycja średnio i długoterminowa.

Do końca 2017r. mam zamiar zainwestować i dokupić dodatkowe PULE (już dokupiłem kolejną pulę za 1000$ filmik powyżej), które będą wydobywać dla mnie kryptowaluty!

Dzięki zainwestowanym środkom, będę zarabiał całkowicie pasywnie (czyli bez wykonywania dodatkowych czynności) Ty również tak możesz!

Jeżeli chcesz tak jak ja i cała grupa B3TEAM, zarabiać na inwestycjach w internecie, to zarejestruj się już teraz i napisz do mnie na FaceBook lub

Jak zacząć wydobywać KRYPTOWALUTY? – 3 PROSTE KROKI!

Zrób sobie prezent… Kolejna pula za 2000$


Zrobiłem rangę Builder już dwa razy na 2 różnych kontach! Za pierwszym razem zajęło mi to około 3 miesiące za 2 razem tylko REKORDOWE 17 dni! Oprócz tego w pierwszym miesiącu zarobiłem ponad 5 Bitcoin Cash na moim portfelu w Bitclub. Nie czekaj zacznij zarabiać z Bitclub.Com.PL już dziś

Jeżeli masz już pulę w Bitclub, masz możliwość również zakupu udziałów cząstkowych. Można to zrobić za minimum 0.01 BTC Oglądnij film pokaże Ci jak to zrobić

Czy Bitclub płaci? Zobacz!

Kolejny filmik potwierdzający, że Bitclub PŁACI i to płaci dobrze!

W dwa miesiące zarobiłem ponad 12 tys zł! Tak Bitclub wynagrodził mnie za pracę!

W Bitclub możesz zarabiać ogromne pieniądze w TYDZIEŃ:

W miesiącu grudzień w Bitclub zarobiłem ponad 13 000 zł Ty też tak możesz!

Kilka ważnych rzeczy w Bitclub:

Dlaczego zainwestowałem swoje pieniądze w Bitclub? Ponieważ wiem, że Bitclub istnieje!

Bitclub ma realne wydobycie, które możesz sprawdzić TUTAJ! Ponadto OSOBIŚCIE pojechałem do siedziby BITCLUB w Islandii! Już niedługo pokaże Ci zdjęcia oraz Filmy z Islandii! Byłem tam 31 października 2017 roku rozmawiałem z właścicielem Bitclub. Do każdej inwestycji podchodzę bardzo poważnie! Chcę mieć zawsze pewność, że inwestuje swoje pieniądze w realną Firmę!

Zdjęcia z Islandii z siedziby Firmy:

Bitclub większa moc

Pamiętaj, jeżeli teraz zdecydujesz się na rejestrację oraz zakup puli w Bitclub dostaniesz ode mnie BONUS na start! Chcesz? więcej info TUTAJ!

Z czasem postanowiłem zakupić kolejne konto w Bitclub…!

Kolejne 3000$ zainwestowane w kopanie kryptowaluty Bitcoin w sumie już ponad 12000 $


Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji zarobku (ja również nie dam ci takiej gwarancji), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. Prezentowane na mojej stronie programy sprawdziłem osobiście i w tych program działam, ale to nie znaczy, że Twoje działanie w nich również będzie skuteczne.