BitClub w 2018 roku!?

Chciałbym wam przedstawić plany na nadchodzący 2018 rok w kopalni Bitclub.

Aktualnie BitClubNetwork wydobywa około 140 bloków miesięcznie

Na każdy wydobyty blok przypada około 16 BitCoinów
( 12,5 BitCoina za blok plus zysk za opłaty transakcyjne)

Na zdjęciu poniżej pokazuje gdzie możemy znaleźć te informacje

Przyjmując, że przy wydobyciu jednego bloku BitClubNetwork dostaje 16 BitCoinów to miesięcznie wynosi to 2000 BitCoinów co przy kursie 20.000 $ daje kwotę 40 milionów $

Oficjalne statystyki wydobycia BitCoin w kopalni BitClub Network

Jeśli szukasz informacji na temat aktualnego wydobycia BitCoin oraz mocy jaką posiada kopalnia BitClubNetwork, wejdź proszę na stronę ➙ https://blockchain.info/pl/pools

oraz na stronę  ➙ btc.com/stats/pool/BitClub

 

Na chwilę obecną MOC OBLICZENIOWA naszej kopalni BitClubNetwork wynosi około 300PH/s

Ogólnie mamy wykupionej mocy na około 400PH/s

Już w lutym 2018 będziemy mieli moc 1100PH/s

W marcu i kwietniu dojedzie kolejne 500 PH/s

Podliczając całą Moc Obliczeniową obecną oraz tą, którą BitClub wykupił/wykupi będziemy mieli, aż 1600PH/s czyli cztery razy więcej niż obecnie!

Kolejna nowość, na którą warto zwrócić uwagę to Platforma CoinPay. Jest już na etapie końcowych testów. W Berlinie powstało nowe biuro CoinPay, w którym już pracuje 25 osób. W skrócie: CoinPay to platforma służąca do płatności mobilnych.

My jako udziałowcy kopalni Bitclub Network zakupując pule wydobywcze o równowartości 3500$ dostajemy aż 1000 tokenów Platformy CoinPay (do niedawna 2000, liczba ta będzie systematycznie maleć). Warto więc, już dziś „zaopatrzyć” się w tokeny tej platformy bo w przyszłości może nam to dać ładny profit.

 

W 2018 roku będziemy mieli możliwość również odsprzedawać zewnętrznym firmom MOC OBLICZENIOWĄ naszych PUL GPU.

Więc już dziś warto zainteresować się Pulami GPU, które wydobywają nam takie kryptowaluty jak ETH, ETC, ZEC, XMR ponieważ będziemy mogli odsprzedawać naszą moc obliczeniową zainteresowanym podmiotom. Od nas będzie zależeć czy chcemy wydobywać jedną z powyższych kryptowalut czy może wynająć naszą moc i z tego czerpać określone zyski…

Jak widać rok 2018 z BitclubNetwork zapowiada się ekscytująco. Ja już się nie mogę doczekać tych wszystkich nowości, oraz zwiększonej mocy obliczeniowej kilkukrotnie!

Jeżeli jeszcze nie jesteś w BitclubNetwork już dziś zachęcam cię do założenia konta w jednej z największych kopalni na świecie, a jedynej z czołówki, która daje nam możliwość „kopać” razem z nią.

Rejestrując się z tej strony masz gwarancje pomocy. Oraz możesz liczyć na BONUS

 

 BitClub Network – NEWSY (19.03.2018 r.)

Wczoraj na naszych kontach w BitClub Network pojawił się komunikat o najnowszych informacjach, zmianach oraz planach na najbliższy czas. Przekażcie proszę wszystkie newsy swoim poleconym, a także pokażcie im gdzie mogą sami śledzić najnowsze informacje związane z kopalnią BitClub Network (zakładka NEWS).

Poniżej streszczenie wszystkich newsów z 19 marca:

W tym tygodniu będą prowadzone prace naprawcze na stronie 

W ciągu ostatniego miesiąca, po przejściu na płatności w BCH, kopalnia zmagała się z wieloma problemami w bazie danych. Support każdego dnia pracuje nad rozwiązaniami powstałych problemów (jeszcze w tym tygodniu większość z nich zostanie naprawiona). Zespół BitClub Network prosi, aby wstrzymać się z nowymi ticketami w przypadku jakichkolwiek problemów z prowizją, z zarobkami – o wszystkim support już wie i jest w trakcie rozwiązywania każdego problemu. W tym tygodniu strona może działać nieco wolniej przez wprowadzanie zmian, a na saldach mogą dziać się różne dziwne rzeczy, jednak to tylko chwilowe i wkrótce wszystko wróci do normy.

Bitcoin i Ethereum powracają!

W najbliższych tygodniach zostaną uruchomione płatności Bitcoin i Ethereum. Wkrótce będziesz mógł dokonywać płatności za pomocą BCH, BTC, ETH lub ClubCoin. Ten system płatności będzie dostępny w najnowszej wersji CoinPay (w pierwszej połowie kwietnia wraz z uruchomieniem nowej platformy BitClub).

Zwiększenie mocy wydobywczej – aktualizacja

Nastąpiły pewne komplikacje z wdrożeniem dodatkowej mocy obliczeniowej w kopalni BitClub Network. Niestety proces ten potrwa nieco dłużej niż nam obiecano (problemy nie są zależne od nas i oczywiście za wszelkie opóźnienia BitClub Network otrzyma odszkodowanie, co oczywiście przeznaczy na rekompensaty dla wszystkich górników). W ciągu najbliższych kilku miesięcy zostanie zwiększona moc (stopniowo) tak jak było to planowane. Te tymczasowe problemy nie wpłyną w żadnym stopniu na zyski.

Pule GPU – płatności

BitClub Network znalazł błąd związany z udziałami w pulach GPU. Błąd występował tylko w przypadku nowych udziałów GPU zakupionych za pomocą BCH. Brak naliczeń i płatności za pule oraz brak możliwości zmiany wydobywanej kryptowaluty. Ten problem ma być rozwiązany w przeciągu 48 h.

ClubCoin – aktualizacje

Zapewne widziałeś już komunikaty o tym, że Bittrex planuje usunąć ze swojej listy kryptowalut ClubCoin. Taka informacja wynikała z większej akcji i działań giełdy, która planuje zdjąć wiele monet nie spełniających standardów SEC mogących być uznane za papiery wartościowe. Nie musicie się więc martwić, ponieważ BitClub Network przesłał już całą dokumentację wymaganą do uzyskania zgodności, w tym Memorandum Factual and Legal Memorandum ClubCoin, zaktualizowaną aplikację wykazującą, że zdaliśmy test Howey (który jest zbiorem zasad określających bezpieczeństwo), a także przedłożył dokumenty korporacyjne i certyfikat dobrej opinii. BitClub jest niemal pewny, że ClubCoin nadal będzie dostępny na giełdzie (ClubCoin został stworzony i dystrybuowany zanim słowo ICO istniało, nigdy też nie została „sprzedana” żadna z monet – wszystkie były w 100% oddane za darmo.  Kryptowaluta posiada własny blockchain, który ma historię od 2015 roku).

Informacje na temat sytuacji z Bittrex oraz z innymi giełdami, na które BitClub Network chce wprowadzić ClubCoina będą dostępne na platformie.

Wynagrodzenia z planu kompensacyjnego (5 marca 2018)

Ostatnim ważnym problemem, który zostanie wkrótce naprawiony, jest wynagrodzenie binarne wypłacone 5 marca. Niektóre kredyty, które pojawiły się w ciągu pierwszych dwóch tygodni, nie zostały poprawnie zarejestrowane w systemie. Mieliśmy pewne problemy z wykrywaniem blockchain na BCH i dlatego niektóre płatności nie zostały oznaczone jako „płatne”. Po naprawieniu i ponownym naliczeniu wszystkiego okazało się, że wiele kont już zablokowało dodane kredyty i aktualnie trzeba będzie po prostu to wszystko wyrównać (stąd na niektórych kontach, szczególnie tych dużych w najbliższym czasie nie będą widoczne żadne nowe kredyty ani cykle, jednak taka osoba oczywiście otrzyma zapłatę za wszystkie nieodebrane cykle i pasujące bonusy z tych cykli).

BitClub Network ma mnóstwo planów rozwojowych i chce wprowadzić wiele nowych funkcji, jednak jak widzicie najpierw musi poradzić sobie z tymi wszystkimi powstałymi błędami.

Więcej informacji w filmiku poniżej.

News Bitclub.com.pl

News 7 marzec 2018

Bitclub większa moc
News z Bitclub Network

1. Błędy w bazie danych – wszystko wróci do normy w 100%

Nasza baza danych ma już rozmiar ponad 1TB i setki tysięcy nowych obliczeń oraz danych przybywa codziennie wraz z nimi opóźnienia przy potwierdzeniach depozytów oraz błędy przy ładowaniu stron . Główne problemy dotyczą nowych udziałów częściowych oraz infinity bonusów . Ale mamy rozwiązanie . W przyszłym tygodniu przeniesiemy starsze informacje z aktualnej bazy danych dotyczy to danych sprzed 2018 roku . To już się dzieje dla tego możecie obserwować dziwne rzeczy . Wszystko wróci do normy w 100%.

2. Naliczenia – Odszkodowanie

Wypłata odszkodowań za opóźnienia w dostawie sprzetu zaplanowane na 1 marca z powodu problemów, zostały wypłacone.

3. Większa moc -większe wydobycie

Wydobycie powinno się zwiększyć 3-4 krotnie w przeciągu kilku następnych miesiecy co przełoży się na zarobki .

4. Monero – wypłaty

Wszystkie wypłaty kryptowaluty Monero cofnięte z uwagi na wprowadzane zmiany . Wypłaty zostaną zrealizowanie po naprawieniu błędów na stronie.

5. Debit Card 

Karty debetowe są już prawie gotowe do użytku. Zamówiliśmy w sumie 850.000 kart. Karty są zaopatrzone w logo CoinPay.  W pierwszej kolejności zamówienia zostaną zrealizowane dla osób z największymi rangami.
Karty będą bardzo unikatowe i nieporównywalne z tymi które są obecnie na rynku. Za pomocą aplikacji na iPhone oraz Android będziemy mogli doładować karty oraz sprawdzić ich balans.
Plan dystrybucji kart zamierzamy rozpocząć 15 marca.

6. Nowa strona

1 kwietnia zobaczycie zupełnie nową strone . Wzbogacona o nowe narzędzia filmy , rozszerzona i uproszczona . Będzie więcej informacji , bardziej szczegółowe kalkulacje.

Jeszcze nie wydobywasz kryptowalut razem z B3Team w Kopalni Bitclub.com.pl?

Zapraszam do kontaktu lub dowiedz się więcej TUTAJ!

 


Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji zarobku (ja również nie dam ci takiej gwarancji), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. Prezentowane na mojej stronie programy sprawdziłem osobiście i w tych program działam, ale to nie znaczy, że Twoje działanie w nich również będzie skuteczne.