Załóż konto na giełdzie CoinCasso

Załóż konto na giełdzie CoinCasso

Witam Cię na mojej stronie ponownie. Chciałbym Ci przedstawić kolejną POLSKĄ giełdę, która przebojem wdziera się na rynek kryptowalut.

Więcej informacji o samej giełdzie znajdziesz tutaj → http://dominikbarzyk.pl/coincasso chcę Ci tylko powiedzieć, że plany właściciela giełdy Luke Ozimski są takie, aby giełda znalazła się w top 100 giełd na świecie jeszcze początkiem roku 2020, a w przeciągu kolejnego powalczyć o pozycję w top 50.

Oczywiście nie mamy pewności, że będzie tak czy inaczej jednak widząc jak CEO giełdy realizuje założenia do tej pory napawa to optymizmem.

Luke Ozimski CEO CoinCasso.uk

Podpisanie umowy z największą sportową marką (nazwa zostanie ogłoszona oficjalnie na jednym z wydarzeń sportowych tego partnera) zrzeszającą setki milionów fanów na całym świecie jest wspaniałą informacją. Dla przykładu powiem Ci, że konkurencyjna giełda współpracująca z klubem piłkarskim z Angielskiej Premier League Wolverhampton w dniu meczowym tego klubu przyciąga na tą giełdę kryptowalut około 10 tysięcy nowym użytkowników. Biorąc pod uwagę to, że jest to mało znana drużyna piłkarska pokazuje jak duży potencjał drzemie we współpracy z takimi markami… Dzięki temu nasza giełda CoinCasso ma ogromne szanse na to żeby stać się bardzo popularną giełdą w bardzo krótkim czasie.

Oprócz tego oczywiście giełda zadbała o marketing i promocję własną na wysokim poziomie co wszystko razem może prowadzić do realizacji wyżej wspomnianych celów zaistnienia na wysokim miejscu wśród giełd biorąc pod uwagę dzienny volumen według CoinMarketCap.

Ranking giełd na CoinMarketCap

Bardzo zależy mi na sukcesie tej giełdy ponieważ postanowiłem czynnie wspierać ją promocją. Staram się na co dzień robić wszystko, aby jak najwięcej nowych osób, które dopiero chcą otworzyć drzwi do świata kryptowalut dowiedziało się o tej giełdzie, żeby właśnie tą giełdę używało jako pierwszą i podstawową. Moim celem jest również pokazanie alternatywną giełdę do Bitbay.biz, ponieważ CoinCasso posiada waluty FIAT takie jak Polski zł, Funt Brytyjski, Euro czy Forint Węgierski i wiele innych w przyszłości. I mamy możliwość dokonywać wpłat na giełdę jak i wypłat z giełdy na konto bankowe, które obsługuje te waluty. Będziemy mogli również wpłacać na giełdę Kryptowaluty kupione bezpośrednio w Bitomacie (bankomat dla kryptowalut gdzie możemy kupić i sprzedać np Bitcoin czy Ethereum)

Giełda ta daje również możliwość Afiliacji tak jak wyżej wspomniany Bitbay.biz dzięki czemu mamy możliwość czerpać z tego korzyści. Jak to działa?

Zapraszając na giełdę osobę podając jej swój link polecający ty będziesz dostawał określony procent z tego co zarobi giełda na takiej osobie (od 20% do nawet 50%). Pamiętaj jeżeli jesteś nową osobą i dopiero zaczynasz interesować się kryptowalutami, że każda giełda pobiera jakąś mniejszą lub większą prowizję za każdą wymianę kryptowalut na giełdzie np kupno kryptowaluty Bitcoin za zł czy wymiana Bitcoin na Ethereum my zawsze płacimy jakąś prowizję.

Mówiąc o prowizjach warto dodać również fakt, że giełda CoinCasso będzie miała konkurencyjne niższe prowizje niż konkurencja co jest kolejnym argumentem pokazującym dlaczego powinniśmy założyć tutaj darmowe konto i od tego momentu korzystać właśnie z tej giełdy.

Jeżeli nie masz jeszcze konta na giełdzie CoinCasso.uk zapraszam Cię do jego założenia już teraz ↓

Pozdrawiam Dominik Barzyk