Rusza giełda CoinCasso – Zamroź swoje tokeny CCX!

Rusza giełda CoinCasso – Zamroź swoje tokeny CCX!

Wystartowała giełda → CoinCasso jeżeli zakupiłeś tokeny CCX minimum 100 sztuk, a jeszcze nie masz konta na giełdzie CoinCasso → załóż je już teraz!

W nagraniu poniżej znajdziesz instrukcje jak przelać swoje tokeny CCX z platformy CoinCasso.io na giełdę!

Nie czekaj zrób to już teraz aby móc czerpać zyski z tego co zarobi giełda. Dzień w dzień będziemy dostawać część odpowiednio wysoką do naszego udziału. Przykładowo na chwilę obecną mam zamrożone 7745 tokenów CCX co daje mi udział 0.3471% całej puli do podziału (obecnie na dzień 13-10-2019 jest to 2231540.44604798 tokenów CCX zamrożonych)

Mam już 7745 tokenów CCX na giełdzie CoinCasso

Obecnie ciężko przewidzieć ile pasywnego zysku będzie generował mi mój udział bo zależy to od tego jak dobry wynik osiągnie giełda CoinCasso, na którym miejscu będzie się plasowała, a co za tym idzie ile zysków będzie generować. Na stronie → CoinCasso.io znajduje się kalkulator dzięki któremu możemy obliczyć plus/minus na ile możemy liczyć przy obecnym obrocie giełd na świecie zakładając, że nasza giełda CoinCasso będzie generować podobne zyski.

Są to przykładowe obliczenia…

W filmie poniżej znajdziesz instrukcję jak zamrozić tokeny CCX na giełdzie CoinCasso. Natomiast jeżeli jeszcze nie masz tokenów więcej informacji na ten temat znajdziesz → tutaj!