Jak wejść na wyższy level?

Jak wejść na wyższy level?

Myślisz, że osiągnąłeś w swoim życiu wszystko co mogłeś…

Uważasz, że więcej nie jesteś w stanie z siebie dać…

Czujesz, że to jest dla Ciebie nieosiągalne…

Bez względu na to co osiągnąłeś w swoim życiu pamiętaj, że nawet jeżeli uważasz – TO MAX CO MOGŁEM OSIĄGNĄĆ… TO GÓWNO PRAWDA!

Wyjdź ze swojej strefy komfortu. To właśnie strach, obawa przed nowym, niewiedza, brak doświadczenia etc paraliżuje cię przed spróbowaniem czegoś nowego czegoś co może sprawić, że osiągniesz w swoim życiu dużo więcej.

Każdy z nas ma takie same szanse na osiągnięcie sukcesu tylko problem w tym, że nie każdy z nas odważy się zrobić ten pierwszy krok żeby ten sukces osiągnąć!

Pamiętaj, że jeżeli jesteś w miejscu z którego nie do końca jesteś zadowolony to pamiętaj, że to jest tylko i wyłącznie twoja zasługa/wina i tylko od Ciebie zależy czy to ulegnie zmianie czy też nie.

Podobnie jeżeli jesteś osobą, która uważa, że osiągnęła już max swoich możliwości to pamiętaj, że zawsze jest coś co możesz zrobić lepiej. 

Nie bój się wejść na wyższy LEVEL!

Kiedyś rozmawiałem z pewną osobą, która widziała moje wyniki zarabiania w internecie i powiedziała mi, że najwyższy czas wejść na wyższy LEVEL mówił, że osiągnąłem bardzo dużo, ale warto już wyjść ze swojej strefy komfortu i zrobić coś więcej! Wówczas uważałem, że nie jestem w stanie osiągnąć więcej zrobić więcej…

Przecież nagrywałem filmy, robiłem live na FaceBook czy YouTube dla setek osób (co kiedyś było dla mnie nie do pomyślenia, bo od zawsze miałem problem z nagrywaniem siebie byłem zawsze osobą nieśmiałą w obcym towarzystwie), więc jak miałem zrobić więcej? Pytałem sam siebie czy jest to w ogóle możliwe?

Okazało się, że tak!

Zawsze jest coś co możemy zrobić lepiej, więcej, mocniej.

W moim przypadku była to możliwość wystąpić przed ponad setką osób na żywo na scenie i poprowadzić szkolenie.

Kiedyś byłoby to dla mnie nie do pomyślenia. Teraz wiem, że było warto. Wiem, że chce więcej i będę starał się wychodzić ze swojej strefy komfortu częściej.

Zapraszam Was na mini relację z eventu, który odbył się w Warszawie, a na którym miałem przyjemność wystąpić jako jeden z prelegentów.