Jak to się stało, że zacząłem zarabiać online?

Jak to się stało, że zacząłem zarabiać online?

Witajcie po dłuższej przerwie spowodowanej paradoksalnie właśnie zarabianiem online…

Poświęcając swój czas (często od rana do nocy i dłużej…) właśnie zarabianiu online nie byłem i nie jestem w stanie mimo tego zadbać w 100% o wszystko…

Prowadzę profil na FaceBook staram się conajmiej raz dziennie dodać wartościowy wpis dotyczący zarabiania online, mojego prywatnego życia etc. Prowadzę profil na instagramie tu również jedno zdjęcie dziennie oraz kilka relacji w tygodniu (docelowo kilka dziennie) staram się dodawać. Prowadzę kanał na YouTube gdzie umieszczam minimum jeden film dziennie. Mam również stały kontakt z osobami, które współpracują razem ze mną online…

To wszystko pochłania bardzo dużo czasu jeżeli chce się to zrobić rzetelnie i na 100%. Dlatego właśnie ostatnio zaniedbałem trochę moją stronę WWW, ale to się zmieni wiesz dlaczego?

Ponieważ sprawdziłem sobie, gdzie osoby, które dołączyły do mojego zespołu znalazły informacje o → CoinCasso. Wiecie gdzie?

Kilka osób było z FaceBooka, kilka z Youtube, ale ogromna większość pochodziła właśnie z Mojej Strony WWW.DOMINIKBARZYK.PL

Tak! Zgadza się!

Ja również byłem w szoku!

To dało mi do myślenia i przekonało mnie, że muszę również znaleźć czas na regularne wpisy na moim BLOGU. Muszę znaleźć czas w kalendarzu pracy online na godzinkę dziennie, aby i tu robić to regularnie!

Jeżeli chcesz odnieść sukces w zarabianiu online ty również musisz dbać o to, aby było cię pełno w internecie wszędzie tam gdzie są ludzie, gdzie ludzie szukają informacji, gdzie ludzie zabijają nudę, wreszcie wszędzie tam, gdzie ludzie szukają jak można się wzbogacić, zarobić, dorobić.

Zapraszam was do obejrzenia filmu, który nagrałem kilka miesięcy temu, w którym opowiadam o moich początkach w zarabianiu online.