Dlaczego przekonałem się do NasdaCoin?

Dlaczego przekonałem się do NasdaCoin?

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o projekcie NasdaCoin pomyślałem, że jest to jeden z kolejnych „biznesów”, które obiecują złote góry.

Dlaczego?

Ponieważ oczywiście mieli w planach wprowadzenie konkretnych produktów, podali konkretne daty, ale no właśnie to były plany… Więc powiedziałem sobie, że do czasu kiedy te plany nie zostaną zrealizowane ten projekt nie jest dla mnie.

Postanowiłem sobie jednak w między czasie przetestować go od środka i wpłaciłem minimalną kwotę.

Pierwszy kontrakt w NasdaCoin

Pierwszy kontrakt jak widzicie powyżej zaczął mi działać 01-09-2018 roku czyli już minęło 4 miesiące, w których cały kontrakt wypłaciłem i na plusie jestem 18%, a warto zaznaczyć, że kontrakt pracuje 365 dni.

W tym okresie każdego dnia miałem możliwość zamienić wypracowane środki na NSD i wypłacić z programu. Co jest bardzo ważne dla osób, które chcą jak najszybciej zmniejszyć ryzyko i wypłacić wkład.

Jednak w tym czasie nie promowałem tego projektu…

Dlaczego?

Tak jak napisałem powyżej pomimo tego, że przetestowałem program działał, wypłacał, zarabiałem to wiedziałem, że bez produktu, który zarabia na program to mi się nie spina…

I tak właśnie było do 27-01-2019 roku. Tego dnia na evencie w Portugalii ruszyło → Kasyno Online (NasdaPlay), które jest głównym, ale nie jedynym źródłem dochodu programu.

Oprócz tego sam coin wejdzie na dwie giełdy → CoinDeal 02-02-2019 rok oraz → CoinBene 16-02-2019 rok, która jest na tą chwilę na 6 miejscu na świecie.

NasdaCoin na giełdzie top 10

 

W następnych wpisach i filmikach na moim kanale YouTube postaram Ci się więcej pokazać o samym programie i możliwościach.

Jeżeli chcesz już dziś więcej informacji zapraszam do kontaktu.