Zabieram na wakacje osoby z mojego zespołu!

Zabieram na wakacje osoby z mojego zespołu!

Kolejna wycieczka B3Team zbliża się wielkimi krokami. Byliśmy już w wielu przepięknych miejscach na świecie. Moje relacje z tych wyjazdów możesz znaleźć na moim kanale → YouTube jak i na mojej stronie w zakładce → B3Team.

Tym razem naszym celem będzie przepiękna wyspa Djerba. Północna część Afryki na pewno zauroczy każdego z nas, ale oprócz wypoczynku, dobrej zabawy będziemy mieć kolejną okazję ku temu, aby zdobyć kolejne umiejętności oraz wiedzę, która może wynieść nasze wyniki, zarobki w internecie na wyższy poziom.

Wiem z doświadczenia jakiego powera do działania dał mi wyjazd z tą grupą w lutym 2018 kiedy to pojechaliśmy na Jamajkę. Dawka ogromnej motywacji do działania. Szkolenia, które pozwoliły mi robić to jeszcze lepiej bardziej profesjonalnie to wszystko sprawiło, że udało mi się wznieść na wyższy poziom.

Teraz ponownie każdy z nas będzie miał okazję, aby nauczyć się czegoś nowego, a przy okazji się jeszcze dobrze bawić lub w odwrotnej kolejności 🙂 To już każdego indywidualna decyzja jak spędzi i wykorzysta ten czas razem z grupą B3Team. Warto również dodać, że tym razem pojedzie na wycieczkę rekordowa liczba ponad 50 osób dokładną liczbę poznamy w lutym, ale już teraz wiadomo, że szykuje się coś wielkiego.

W październiku 2018 zapowiedziałem, że wezmę ze sobą kilka najlepszych osób z mojego zespołu. Kilkanaście osób podjęło wyzwanie.

Chciałem z tego miejsca wszystkim podziękować za waszą determinację. Za to, że działaliście jeszcze mocniej. Nawet jeżeli tym razem nie udało wam się z nami pojechać to wierzę, że praca, którą wykonaliście nie poszła i nie pójdzie na darmo, a dzięki wyzwaniu osiągnęliście swoje cele łatwiej lub jesteście ich bardzo blisko.

Warto dodać, że możliwość wyjazdu to jedno co mogliśmy osiągnąć dzięki temu wyzwaniu, ale co jest dużo ważniejsze daliśmy sobie szansę na jeszcze większe zarobki w internecie, a przecież o to nam wszystkim chodzi.

Dziękuje wam wszystkim i gratuluję jeszcze raz.

A teraz…

…czas ogłosić osoby, które zabiorę na wyspę Djerba już w lutym.

Angelika Lineberg z mężem, Karol Fidor z żoną oraz synem, Mariusz Gol z żoną i synem.

Mam nadzieję, że ten wyjazd pomoże Wam jeszcze szybciej realizować swoje cele i wznieść się na jeszcze wyższy poziom. 

Gratuluję widzimy się już 21 lutego na lotnisku w Warszawie…