Nowy samochód od naszej firmy!!!

Nowy samochód od naszej firmy!!!

BIG BANG

W sobotę 05 stycznia odbył się webinar, na którym jeden z właścicieli firmy Futurenet przekazał nam bardzo dobrą wiadomość. Każdy partner Futurenet, który ma wykupioną pozycję ROYAL ma szansę na wygranie jednego z sześciu samochodów: Toyota, Mercedes Benz, Lamborghini.

Na pewno zastanawiasz się teraz co trzeba zrobić, aby być branym pod uwagę i wziąć udział w losowaniu w sumie 6 samochodów.

Już odpowiadam. Jeżeli jesteś aktywnym partnerem biznesowym firmy Futurenet na pozycji ROYAL i zaprosisz 4 bezpośrednich partnerów na pozycji ROYAL pomiędzy 1 stycznia, a 31 marca weźmiesz udział w losowaniu na evencie w Dubaju jednego z trzech samochodów TOYOTA COROLLA!

Nowy samochód Toyota Corolla od eFuturenet.pl

Jeżeli chcesz dać sobie szansę na wygraną jednego z dwóch samochodów MERCEDES BENZ wystarczy, że posiadasz pozycję ROYAL w firmie Futurenet i zaprosisz od teraz do 31 marca czternastu osobistych partnerów biznesowych na pozycji ROYAL.

Nowy samochód Mercedes Benz od eFuturenet.pl

Natomiast jeżeli chcesz wygrać marzenie milionów ludzi na całym świecie jeden z najbardziej pożądanych samochodów jakim jest LAMBORGHINI to posiadając pozycję ROYAL w Futurenet zaproś trzydziestu osobistych partnerów biznesowych ROYAL. Tym samym dasz sobie szasnę na wygranie PIĘKNEGO, WYMARZONEGO samochodu LAMBORGHINI!

Nowy samochód LAMBORGHINI od eFuturenet.pl

Jeżeli uważasz, że nie stać cię na jeden z tych samochodów, albo zwyczajnie ci się nie podobają nic nie szkodzi! Dlaczego? Ponieważ będziesz miał prawo wyboru równowartości w dolarach wylosowanej nagrody! BOMBA!

Nie trać czasu i zacznij działać od dziś! Każdy z nas ma tyle samo dni i startuje z tej samej pozycji. Tutaj nie ma osób uprzywilejowanych, które na starcie będą miały więcej partnerów. Tutaj nie liczy się to kiedy zaczynasz działać w Futurenet. Każdy z nas działa na swój rachunek. Nie ma również znaczenia kto będzie miał większą ilośc oraz osiągnie daną liczbę szybciej. Każdy kto zaprosi określoną ilość partnerów biznesowych na pozycji ROYAL i spełni wymagania opisane powyżej weźmie udział w losowaniu, które odbędzie się na wiosnę w DUBAJU.

Jeżeli jeszcze nie działasz w Futurenet to zapraszam cię do mojej prezentacji, którą nagrałem dla ciebie bo ja również przygotowałem niespodziankę. Zobacz to nagranie, a dowiesz się jak możesz taniej nabyć pozycję ROYAL w Futurenet.

Oczywiście nie zapomniałem o osobach już działających ze mną, a jest nas już ponad 960! Dla was również przygotowałem niespodziankę.

OGLĄDAMY!