Giełda CoinCasso zostań udziałowcem!

Giełda CoinCasso zostań udziałowcem!

Wiele bym dał, aby mieć szansę stać się udziałowcem giełdy Bitbay giełdy, która uczyniła jego właściciela multimilionerem. Niestety nie miałem takich możliwości, nikt nie miał.

Dlaczego tak bardzo chciałbym mieć udziały w giełdzie kryptowalut? Ponieważ będąc udziałowcem giełdy nie muszę się martwić o kurs kryptowalut nie martwi mnie ich spadek. Jak wiesz, aby ktoś mógł zarobić na giełdzie ktoś musi stracić. Krótko mówiąc giełda nie jest dla każdego.

Natomiast będąc udziałowcem giełdy mając profity z jej obrotu mam możliwość zarabiać na każdej transakcji zarówno w momencie gdy ktoś sprzedaje na stracie, gdy ktoś sprzedaje generując duży profit, jak i na każdej wymianie kryptowaluty na walutę FIAT i odwrotnie.

Mam udziały w giełdzie → www.eCoinCasso.pl

Dlatego tak wiele bym dał, aby wówczas mieć taką możliwość.

Teraz pojawiła się szansa zostać udziałowcem giełdy i z niej skorzystałem!

UWAGA. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej, zapoznaj się dokładnie z każdym video oraz z tekstem zamieszczonym pod adresem dominikbarzyk.pl/zasady/

Właściciele nowej giełdy CoinCasso i projektów z nią związanych, dali nam możliwość zainwestowania własnych środków finansowych w jej tworzenie i rozwój.

Firma wyemitowała 100.000.000 sztuk (100 milionów) tokena opartego o Ethereum, z czego 80 milionów (80%) zostało przeznaczone dla inwestorów takich jak ja czy ty.

W pierwszej fazie, tokeny („udziały” w projekcie CoinCasso) mogą nabywać jedynie inwestorzy indywidualni, a dopiero później do inwestycji zostaną dopuszczeni inwestorzy instytucjonalni i duże fundusze inwestycyjne.

➙ TUTAJ KUPISZ UDZIAŁY w GIEŁDZIE KRYPTOWALUT CoinCasso

Ile mogę zarobić na zakupie udziałów/tokenów w giełdzie?

Jak widzisz ja już mam zakupione ponad 5000 tokenów CCX. Według ostrożnych założeń tyle tokenów może dać mi 10,000$ miesięcznie, a nawet więcej. Pieniądze z kosmosu? Niekoniecznie!

Co musi się wydarzyć, abym mógł zarabiać takie pieniądze?

Jeśli interesujesz się rynkiem kryptowalut, to zapewne wiesz jaką prowizję płacisz przy każdej transakcji kupna i sprzedaży BitCoina czy każdej innej kryptowaluty.

Zarobki giełd liczone są w milionach i dziesiątkach milionów dolarów miesięcznie! 

Przedstawię Ci teraz prognozę korzyści na podstawie danych z sierpnia 2018, a jak wiesz wakacje to nie jest okres, który generuje największe obroty. Sierpień jest miesiącem jednym ze słabszych w roku.

Zakładając, że 80% tokenów zostanie sprzedana oraz jednocześnie zostaną one zamrożone w celu odbierania zysków z obrotu giełdy to posiadając przykładowo 5000 tokenów zakładając jednocześnie, że giełda znajdzie się w top 100 będę w stanie generować 30$ miesięcznie. Jeżeli znajdzie się w top 50 to już około 510$ miesięcznie. Natomiast top 10 to już ogromna kwota 3510$ miesiąc w miesiąc.

Jednak dobrze wiemy, że mało prawdopodobne jest, aby 100% ludzi zamroziło swoje tokeny. Część inwestorów będzie chciało posiadać tokeny, aby móc na nich spekulować i zarabiać na ewentualnym wzroście wartości. Zakładając więc, że zamrożone zostanie tylko część tokenów np 30% co i tak będzie dobrym wynikiem to zyski będą nieporównywalnie większe. Moja obecna liczba tokenów 5000 jeżeli giełda będzie w top 100 będzie generowała mi miesięcznie 90$. W momencie gdy znajdzie się w top 50 będzie to już 1530$ miesięcznie. Natomiast top 10 gwarantuje mi około 10,530$ miesięcznie.

Takie sumy robią na mnie wrażenie. Należy zdawać sobie sprawę, że są to tylko założenia po analizie obecnej sytuacji na rynku. Może być dużo gorzej, ale potencjalnie może być o wiele lepiej. Dobrze wiemy w jakim momencie znajduje się obecnie rynek kryptowalut.

Miałem przyjemność osobiście wysłuchać właściciela giełdy. Zdaje sobie sprawę z ryzyka, ale znam również potencjał i to właśnie on przekonał mnie do zainwestowania swoich pieniędzy.

Jak zostać udziałowcem projektu CoinCasso?

W początkowej fazie (do grudnia 2018r.) jest to dość prosty zabieg, który polega na zakupie tokenów firmy.

W pierwszej kolejności zostanie sprzedanych tylko kilka milionów sztuk kryptowaluty CCX, a jej cena sprzedaży zaczęła się od $0,30 za sztukę i rośnie wraz ze sprzedażą kolejnych transz przeznaczonych dla inwestorów.

Na dzień pisania tego tekstu (23 października 2018), cena tokena CCX wynosi już $1,00 za sztukę, a na sprzedaż pozostało około 900.000 sztuk tokena.

Aby kupić udziały (tokeny CCX) należy założyć konto na stronie ➙ eCoinCasso.pl i dokonać wyboru odpowiedniej ilości sztuk, w zależności od zainteresowania projektem.

Dlaczego giełda CoinCasso?

Nasza giełda będzie posiadała najniższe prowizje dla sprzedających i kupujących kryptowaluty, dzięki czemu bardzo szybko powinna wejść do minimum TOP 50 giełd kryptowalut o najwyższych obrotach na rynku, co da nam bardzo duży udział w zysku firmy.

Aby otrzymywać comiesięczne udziały w zyskach firmy, należy posiadać tokeny CCX („zamrozić” je).

Oczywiście w każdej chwili możesz wyjść z inwestycji sprzedając swoje tokeny na giełdzie.

Moja strategia inwestycyjna.

Moja inwestycja początkowa wyniosła około $3.750 (mniej więcej 14.000 zł.). Zakupiłem tokeny, aby zostać udziałowcem giełdy i brać udział w podziale zysków, nie mam zamiaru sprzedawać ich, nawet gdy cena za 1 token CCX sięgnie $10 lub więcej.

Dzięki takiej ilości udziałów, będę mógł otrzymywać udział w zyskach giełdy w wysokości jaką szacuję na około 3.000 zł. – 15.000 zł. miesięcznie!