Nowości w Futurenet – IV OGÓLNOŚWIATOWY EVENT FUTURENET W MACAU

Wystartował IV ogólnoświatowy event FUTURENET w MACAU

Zacznijmy od FutureAdPro

To, że jest na 2 miejscu w rankingu Alexa (około 7000 firm) już wiemy. Właśnie przekroczyliśmy ponad 1 miliard wyświetleń w AdPro. Taka ciekawostka, gdybyśmy chcieli policzyć od 1 do miliarda to zajęłoby Nam to około 32 lata życia, a gdybyśmy chcieli obejrzeć 1 milion wyświetleń na AdPro to stracilibyśmy 28,5 lat, teraz możecie sobie wyobrazić jak ogromna jest to liczba wyświetleń!

Już niedługo pojawi się zupełnie NOWE FutureAdPro z nowym logo. Będzie szybsze, bezpieczniejsze, a najnowsze serwery bez problemu przyjmą jeszcze większą ilość nowych użytkowników. Na podobnej platformie, na podobnej technologii IT oparło Netflix.

Teraz w ciągu 7 dni od zakupu pakietu reklamowego będziemy musieli umieścić tam reklamę. Firma stworzyła specjalne szablony reklam z których możecie korzystać. Pojawią się nowe narzędzie do targetowania reklam.

Kolejna bardzo ważna informacja, aby móc zarabiać z grupy wymagana będzie odpowiednia liczba własnych adpacków! Przykład: jeśli masz 1 adpack to będziesz zarabiał tylko z 10 adpackow z grupy.

Bardzo dobra informacja! Znika konto reklamowe – 10 % wypłat będzie szło bezpośrednio na konto matrycowe! Także polecam szybko wykupić matryce tak aby nikt nie uciekł wam z matrycy.

Obecnie naliczenia będą co 15 minut. Absolutne WOW będziemy mieli możliwość bezpośredniego CHATu z reklamodawcą , którego reklamę właśnie wyświetlamy. Fast Photo Ads – będzie można zrobić reklamę nie mając własnej strony np. poprzez zdjęcie swojej wizytówki i przesłanie bezpośrednio do systemu! Do końca roku zostanie wypuszczona Aplikacja do FutureAdPro!

Premiera nowego AdPro już niedługo. Gdy wyjdzie wersja testowa, będzie możliwość zdobycia nagród za oglądanie reklam od 5 FTO do nawet 1 BTC. Wystarczy obejrzeć jak najwiecej reklam w tym czasie, a nie tylko swoje 10/24h

Pojawił się nowy produkt BANNERS APP

Kolejny sposób na zarabianie z Futurenet. Absolutnie darmowy produkt przynoszący wiele korzyści – za każde odblokowywanie ekranu swojego telefonu będzie można zarabiać. Wypłaty będą realizowane w FTO, nawet 20$ miesięcznie dodatkowo do budżetu za odblokowywanie telefonu. Ogromne marki jak Hilton, Pandora już czekają na start tej aplikacji → więcej informacji znajdziesz tutaj!

Wiadomości odnośnie giełdy  → COINDEAL

Dzienny obrót na poziomie 55 milionów dolarów. Program AFILIACYJNY taki jak na BitBay Z osób, które zarejestrują się z Twojego reflinku otrzymasz prowizję z ich obrotu na giełdzie. Dodatkowo jeśli masz 100 bezpośrednio zarejestrowanych osób dostajesz dodatkowe pieniądze – stajesz się użytkownikiem VIP.

FutureNet Foundation

W ramach współpracy z firmą Key3 Telecom chce zapewnić dostęp do internetu w Afryce. Dzięki temu będzie można tam korzystać z aplikacji BANNERS APP i zarabiać 20$ miesięcznie, co w tamtej rzeczywistości jest być albo nie być. Dodatkowo firma zakupiła kontenery filtrujące wodę i umożliwiające jej spożycie.

NOWA ODSŁONA PLATFORMY SPOŁECZNOŚCIOWEJ

Nowa platforma Futurenet będzie dostępna do użytkowania już w GRUDNIU 2018. Funkcje przewidywane na rok 2019 to FRIENDS CATCHER. Będziemy mogli stworzyć na platformie profil „wymarzonego” znajomego i kiedy ta osoba będzie przechodziła koło Nas na ulicy to wtedy dostaniemy wiadomość z aplikacji wraz ze zdjęciem tej konkretnej osoby, że jest koło Nas i że możemy z nią nawiązać kontakt na żywo. Świat ONLINE przejdzie także w strefę OFFLINE! Kolejna nowość to FUTURE RADIO – komfortowy sposób na słuchanie muzyki i jeśli masz dostęp do aplikacji FutureNet lub wersji internetowej słuchasz sobie bez problemu, gdzie chcesz i czego chcesz . Każdy z Was dodatkowo będzie mógł dedykować wybrany utwór konkretnej osobie i będzie widzieć to cała społeczność korzystająca z Futurenet.

A teraz WOW w przyszłym tygodniu startują przygotowania do wielkiego ogólnoświatowego klipu muzycznego promującego walkę z głodem na Świecie – oprócz K2Rhym i Ronaldinho, a także SnoopDog’a będzie wiele innych gwiazd, których nazwiska jeszcze nie zostały podane.

FUTURENET PLANET – strażnicy planety

Jest to nowy projekt mający na celu uratowanie Naszej planety przed zniszczeniem – globalnym ociepleniem oraz utratą lasów deszczowych, co wiązałoby się z niewystarczającą ilością tlenu dla Nas wszystkich. Lasy deszczowe to zielone płuca kuli ziemskiej, rezerwuar fauny i flory, stabilizują klimat na Ziemi, utrzymują naturalny cykl obiegu wody w przyrodzie, chronią przed powodziami, suszami oraz erozją. Z racji rozwoju cywilizacji znika ich Nam z powierzchni Ziemi codziennie kilka dobrych hektarów! 

Przewidywany start to prawdopodobnie przyszły rok. Pojawią się zupełnie nowe MATRYCE!

Każdy kto posiada matrycę Royal w obecnych matrycach będzie miał możliwość wykupić dwie kolejne za 2550$ oraz 5000$

Na ten moment specjalna PROMOCJA trwająca do 31.10.2018:
– Każda nowa osoba na pozycji Royal otrzymuje 15 FTO na swój portfel
– Sponsor tej osoby otrzymuje 5 FTO na swój portfel

Jeżeli jeszcze nie jesteś użytkownikiem Futurenet to załóż darmowe konto już teraz! → Darmowe Konto W Futurenet

Nowy Lepszy Futurenet!