Jak skutecznie reklamować stronę internetową?

Jak skutecznie reklamować stronę internetową?

Na pewno zastanawiałeś się i szukałeś wszędzie informacji jak można skutecznie reklamować się w sieci.

Masz swój sklep internetowy, prowadzisz działalność również w oparciu o stronę internetową np. wynajem domków letniskowych, biuro nieruchomości, naukę jazdy, czy po prostu własny blog np. o zarabianiu w sieci to zależy Ci na tym, aby na twoją stronę zaglądało jak najwięcej osób, aby twoja strona internetowa trafiała do jak największej grupy odbiorców i przy okazji w wyszukiwarce google była jak najwyżej.

Dlatego właśnie szukasz jak można zareklamować swoją stronę.

Można wynająć do tego celu firmę reklamową, która wypromuje twoją stronę internetową w sieci. Można również skorzystać z social media jak FaceBook.

Powiem Ci, że próbowałem wszystkiego. Firmy reklamowe obiecywały złote góry wysyłały mailem wspaniałe rezultaty ich pracy po czym okazywało się że mijało się to z prawdą po sprawdzeniu w Analytics Google.

Korzystałem również z Facebook, ale płatna reklama umieszczana tam również nie przyniosła oczekiwanych rezultatów w postaci zwiększonej ilości wejść na stronę.

Dopiero po skorzystaniu z reklamy w FutureAdPro okazało się, że wydane pieniądze na reklamę przyniosły efekt w postaci zwiększonej ilości wejść na moją stronę, ale również dało mi to zarobić 20% ponieważ każdy kto reklamuje się w FAP ma również możliwość oglądać reklamy innych użytkowników i na tym zarabiać.

To był strzał w dziesiątkę!

Zakupiona ilość wyświetleń mojej witryny zawsze dawała mi minumum 10% wejść REALNYCH na moją stronę a zdarzało się nawet 90%. Sam zobacz pokażę Ci 3 dowody.

Źródło Analytics Google

Jak widać na tych 3 przykładach dane, które podaje wam FutureAdPro nie mijają się z prawdą. Sprawdzając ilość wejść w Analytics Google rzeczywiście dane były prawdziwe co było dla mnie bardzo ważne plus udział procentowy w ilości zakupionych wyświetleń do realnych wejść na stronę jak widzicie powyżej jest bardzo wysoki. Przykład 1: 66134 wyświetlenia – wejść 5949. Przykład 2: 1599 wyświetleń – wejść 1200. Przykład 3: 1363 wyświetlenia – realnych wejść na stronę 1023. To wszystko sprawiło, że zdecydowałem się właśnie taki sposób reklamować.

Jeżeli jeszcze nie reklamujesz swojej strony w ten sposób zapraszam Cię do założenia darmowego konta w → Futurenet. Pamiętaj, że oprócz reklamy własnej strony będziesz miał możliwość uzyskać zwrot wydanej kwoty na reklamę plus 20% zyskać! W sumie 120%. Więcej na temat potencjalnego zarobku w FAP znajdziesz w tym miejscu → Zapraszam.

Zapraszam do oglądnięcia mojego nagrania, a następnie do kontaktu ze mną.