Ogromny progres w FutureAdPro

Dzisiaj pierwszy września po weekendzie dzieciaki idą do szkoły więc będziecie mieli trochę więcej czasu dla siebie. Warto pomysleć już teraz jak spożytkujecie ten wolny czas.

Pomysłów jest wiele – pójść na siłownie, przeczytać książki, które czekały kilka tygodni, pójść na basen etc.

I fajnie, ale może warto również pomyśleć o przyszłości i już teraz zaplanować mega wakacje?

Mógłbym wam teraz obiecywać złote góry, opowiadać niestworzone historie, ale to nie w moim stylu. Pozwólcie, że opowiem wam pewną historię.

Był pewien chłopak, który bardzo chciał zacząć zarabiać więcej… Chciał otworzyć swój biznes. Nie miał jednak pomysłu co to może być. Nie do końca wiedział na czym może zarobić. Ba nawet nie wiedział co by chciał robić, co by mogło mu sprawiać przyjemność.

Postanowił więc, że zacznie od podstaw czyli od rozwoju osobistego. Zacznie inwestować w siebie. I tak zrobił. Z czasem wiedział już coraz więcej. Mało tego – uświadamiał sobie, że można inaczej, że można więcej.

Po kilku miesiącach natrafił przypadkiem na Damiana. To właśnie Damian pokazał mu, że można inaczej i że to naprawdę działa. Na początku oczywiście nie wierzył, uważał wręcz, że to ściema. Przyglądał się i obserwował by po kilku miesiącach stwierdzić, że żałuje – żałuje, że nie zaczął odrazu. Dlaczego? Ponieważ okazało się, że i jemu się udało. Na początku były to małe kwoty symboliczne z czasem coraz większe wręcz dla wielu NIEREALNE. Dziś zarabia REALNE pieniądze nie wychodząc z domu. Zarabia w internecie.

Kiedy zaczynał  działać w FutureAdPro w styczniu 2018 to był jego pierwszy pełny miesiąc wówczas zarobił trochę ponad 500$ w miesiąc. W sierpniu 2018  to już ponad 7000$ = 26,400 zł! W porównaniu do ubiegłego miesiąca to o 1200$ więcej.

Czytając tą historię na pewno się domyślasz, że tym chłopakiem jestem ja. Tak to moja historia. To ja kiedyś podjąłem decyzję, aby zacząć, aby spróbować. Dziś mogę stwierdzić, że było warto, a jedyne czego żałuję to to, że zacząłem tak późno.

Teraz pewnie myślisz, że to nie dla mnie – ja nie umiem sprzedawać, polecać czy coś komuś wciskać. Powiem Ci, że nie musisz się o to obawiać.

Po pierwsze ja nic nikomu nie muszę wciskać to nie szampon do włosów, który obiecuje, że zniknie łupież czy tabletki na odchudzanie. Ja pokazuje jak zarabiać pieniądze. Ale nie martw się jeżeli z jakiś względów nie chcesz nie możesz tego robić to Ci powiem, że nie MUSISZ! Można zarabiać nie mówiąc tego nikomu.

Zobacz na moją ostatnią fakturę. Pokazuję w niej zarobki z działania oraz z oglądania reklam.

Z samego oglądania reklam tylko w miesiącu sierpień zarobiłem 14,379 zł. Nie musiałem nikomu nic pokazywać nikomu o niczym mówić. Ta kwota została wypracowana za oglądanie reklam 10 minut dziennie.

A więc jak widzisz można! Zarobiłem nawet więcej oglądając reklamy niż polecając. Oczywiście zarobki za pracę są nieograniczone i tylko ode mnie i od mojej pracy zależy czy będą jeszcze większe.

Jeżeli myślisz nad tym aby wykorzystać ten świetny moment i również zacząć – pisz śmiało. Jeżeli masz pytania → napisz do mnie. To nic nie kosztuje.