EUROPEJSKIE FORUM BIZNESU ALTERNATYWNEGO

Już 23 września w Warszawie obędzie się trzecia edycja najważniejszego edukacyjnego wydarzenia w branży MLM zapraszamy na Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego 2018!

Na forum pojawią się światowej sławy mówcy i specjaliści w dziedzinie marketingu sieciowego i sprzedaży bezpośredniej. Niesamowita dawka wiedzy. Będzie to świetna okazja do wymiany doświadczeń i poszukiwania nowych dróg rozwoju dzięki obecności największych liderów i ekspertów w branży.

Liczba miejsc jest ograniczona około 2000 osób. Na scenie, ze swoimi nowymi, porywającymi wykładami wystąpią m.in.: dr Mateusz Grzesiak, Michał Skołozdrzy, Fryderyk Karzełek, Norbert Janeczek, Piotr Sołtys, Mirosław Pasieka, Katarzyna Trawińska.

Spotkanie poprowadzą Jakub Wesołowski i Olivier Janiak.

Podczas konferencji zostaną także wręczone nagrody MLM BUSINESS AWARDS. W tym prestiżowym konkursie przyznane zostaną wyróżnienia dla najlepszych firm i liderów sprzedaży w branży marketingu sieciowego w Polsce. Laureaci z poprzednich lat do dziś cieszą się uznaniem i renomą oraz mogą pochwalić się oszałamiającym sukcesem biznesowym.

Nie czekaj – dostępna jest limitowana ilość biletów!

Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia: www.efba.pl

Specjalna oferta dla członków → FutureNet! Nie przegap możliwości uczestniczenia w prestiżowej konferencji poświęconej sprzedaży bezpośredniej i marketingowi sieciowemu!

Ja już swoje bilety mam. Jeżeli wybierasz się na Forum skontaktuj się ze mną i widzimy się na miejscu.

Dominik Barzyk