Pierwszy Futuromat w Futurenet cafe!

Mamy to!

Pojawił się obiecany nie tak dawno pierwszy Futuromat czyli tłumacząc to zrozumiale dla osób, które nie interesują się kryptowalutami – Bankomat, w którym każdy z nas może wymienić Kryptowalutę Futurocoin na walutę FIAT w tym przypadku złotówki i odwrotnie za pomocą złotego możesz zakupić kryptowalutę.

Jest bo bardzo dobra informacja dla całego świata kryptowalut, a zwłaszcza dla nas osób, które działają w Futurenet, osób które oglądają reklamy w FutureAdPro, osób które wydobywają kryptowalutę Futuro ponieważ teraz będziemy mieli możliwość wymienić bezpośrednio kryptowalutę na walutę FIAT. Do tej pory było to bardziej skomplikowane.

Oczywiście jeden Futuromat świata nie zwojuje zdaje sobie z tego sprawę jednak docelowo tych „bankomatów” ma się pojawić w całej Polsce i na świecie bardzo duża ilość. Ja sam mam nadzieje, że jedna taka maszyna pojawi się również w Rzeszowie. 

Jak tylko spotkam Futuromat na swojej drodze odrazu nakręcę dla Was film jak wymieniam Futurocoin na złotówki. Do tej pory mogliście znaleźć na moim kanale YouTube jak → wymieniam Bitcoin na złotówki.

Pierwszy Futuromat we Wrocławiu