Nowe kryptowaluty na BitBay, nowy prezes!

Nowe kryptowaluty na BitBay, nowy prezes!

Od czasu kiedy to giełda bitbay przeniosła się na Maltę, a może raczej została wyrzucona przez naszych rządzących z kraju zaszło tam bardzo dużo zmian.

Pierwszą z nich jest to, że Sylwester Suszek przedsiębiorca, założyciel giełdy kryptowalut BitBay, jej wieloletni CEO nie jest już jej prezesem, ale pozostaje w firmie jako Szef Rady Nadzorczej. 

Sylwester Suszek w jednym z wywiadów powiedział, że faktycznie po przejściu na Maltę zatrudnił nowego, lepszego menedżera ponieważ jak mówi on sam też ma pewien kres możliwości, a doświadczenie ma głównie ze start-upów.  Obecnie były prezes zajmie się pomaganiem BitBayowi, rozwój firmy jako taki zostawi doświadczonym menedżerom, takim jak nowy prezes Paweł Sobków, osoba z dorobkiem w zarządzaniu dużymi organizacjami.

Sylwester Suszek przyznaje, że  czasem się denerwuję, że coś zrobiłby szybciej niż oni, ale wspomina również, że Paweł pilnuje wszystkich dokumentów, procedur, wszystko musi się zgadzać w słupkach… Sylwester natomiast  jak prowadził biznes, to podejmował decyzje w stylu start-upowym, czyli: “dobra, robimy”.

Co do dalszej kariery – Sylwester wypuszcza firmę na rynek globalny, z ponad 800 tysiącami klientów, a do tego inwestuje w inne start-upy. Jeden z nich to jego firma modowa, Gaberon, która mnie zresztą ubiera. Dopiero wystartowała, niedługo otwiera pierwszy butik w Katowicach. Ma też start-upy związane z branżą blockchainową i np. AML. Trochę zajmuje się deweloperką, można już usłyszeć o Suszek Tower, ma sprawy w Hiszpanii i Francji. W BitBayu cały czas zaś będzie w radzie nadzorczej, pomagać w ekspansji, między innymi na Indie, gdzie Bitbay może zwiększyć obrót dziesięciokrotnie.

Kolejną zmianą, którą na pewno mogliśmy zauważyć jest większa ilość kryptowalut dostępnych na giełdzie BitBay. Kiedyś trwało to bardzo długo zanim na giełdzie BitBay pojawiała się nowa kryptowaluta. Obecnie trwa to dużo krócej, a często to my użytkownicy BitBay mamy prawo decydować jaka kryptowaluta pojawi się jako kolejna.

Obecnie na giełdzie Bitbay mamy następujące kryptowaluty:

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), LISK (LSK), GAME, BITCOIN CASH (BCC), BITCOIN GOLD (BTG), LITECOIN (LTC), DASH, RIPPLE (XRP), Infinity Economics (XIN), MONERO (XMR), ZCASH (ZEC), OMISEGO (OMG), GOLEM (GNT), FUTUROCOIN (FTO), OX (ZRX), BAT, AUGUR (REP), TENX (PAY).

Większa ilość kryptowalut niż dotychczas to bardzo dobra informacja dla wszystkich użytkowników. Dawniej chcąc kupić te najpopularniejsze kryptowaluty musieliśmy zakładać po kilka kont na różnych giełdach. Teraz większość z nich mamy w jednym miejscu.

Jeżeli jeszcze nie masz konta na BitBay → załóż je już teraz. Na mojej stronie znajdziesz instrukcje jak to zrobić krok po kroku oraz jak poruszać się po BitBay.

Zacznij zarabiać online