Nowa strona Bitclub oraz najnowsze informacje

Nowa strona Bitclub oraz najnowsze informacje

Mam dla Was dobre informacje. Nowa strona Bitclub.com.pl jest już włączona. Każdy z nas może się już zalogować do kopalni i sprawdzić jej wygląd.

Strona została całkowicie przebudowana, tak aby działała lepiej zgodnie z dzisiejszymi standardami pod względem użyteczności, jak i bezpieczeństwa. Ale to jeszcze nie koniec kolejna faza uaktualnień obejmie nową zawartość i panel kontrolny, dzięki czemu będziemy mogli efektywniej zarządzać biznesem Bitclub. Obejmie to nowe raporty, zostanie zaktualizowany widok binarny, panel rejestracyjny oraz informacje o śledzeniu rankingu w czasie rzeczywistym.

Zostaną też wdrożone nowe narzędzia marketingowe we wszystkich językach, które pomogą nam promować Bitclub z sukcesem.

Nowa strona Bitclub.com.pl

Nowe strony do polecania

Krótka wersja – https://bitclub.io/TwójNick

Wersja długa – https://bitclub.bz/TwójNick

Podając nowe strony potencjalnym klientom znajdą się oni w nowym „biurze obsługi klienta” Te strony nie są jeszcze dostępne we wszystkich językach, ale będą udostępniane w najbliższych tygodniach.

Nowe wideo

Pojawiły się nowe filmy stworzone przez Bitclub. Wiele krótkich filmów wideo (zwane LIVE), które odpowiadają na najczęściej zadawane, pomagają w płaceniu faktury, dokonywaniu wypłat i wiele więcej.

Celem kopalni jest udostępnienie kilkudziesięciu filmów na ten temat we wszystkich językach, aby pomóc liderom ograniczyć czas, który muszą przeznaczyć swoim poleconym, aby pomóc im rozwiązać dany problem. Dzięki filmom Live każda taka osoba będzie w stanie rozwiązać taki problem samodzielnie.

Jeśli masz dobry pomysł na wideo LIVE, skontaktuj się z Support Bitclub.

Wydobycie

Kopalnia Bitclub z przyjemnością ogłosił 400 PH, które zostały podpięte do naszej puli wydobywczej i do końca tego tygodnia powinniśmy zobaczyć około 1000 PH w sumie. Zespół bitclub pracuje bardzo ciężko, aby nadrobić zaległości i spodziewać się około 2000 PH w sumie do końca sierpnia.

Bitclub zdaje sobie sprawę, że wielu członków kopalni zostało sfrustrowanych przez niższe dochody w kopalni za co przepraszają. Mają nadzieję, że podpięcie nowej mocy sprawi, że nasza kopalnia wróci na miejsce w sieci Blockchain Bitcoin, na którym powinna już być bardzo dawno temu.

Trudność wydobycia

Obecnie przemysł wydobywczy jest szalony, ponieważ trudność rośnie znacznie szybciej niż cena Bitcoin, a kiedy cena BTC jest niska, oznacza to, że zyski w górnictwie nie są zbyt dobre. Gdy cena jest niska, trudność powinna spaść, jednak wzrastała ona co 10 dni od początku roku.

Mamy teraz 5,3 biliona trudności wydobycia. Jeszcze w styczniu 2018 roku wynosiła 1,9 biliona, a cofając się rok wstecz w lipcu 2017 wynosiła 708 miliardów. To pokazuje, że średnio potrzeba 5 razy więcej mocy, aby wydobyć taką samą „kwotę” w porównaniu z okresem z przed roku.

Oznacza to, że jeżeli cena Bitcoin nie wzrośnie znacząco wiele kopalni zostanie zmuszonych do zamknięci, a kiedy tak się stanie, zobaczymy spadek trudności.

Celem kopali bitclub nie jest szybkie osiągnięcie zysków, w krótkim czasie, a przetrwanie próby czasu i gromadzenie jak największej ilości Bitcoinów dla nas wszystkich.

Tak więc, gdy rynek może spadać i możesz czuć się negatywnie przez niską cenę BTC oraz niższe wydobycie nie martw się, to tymczasowe! Nasza kopalnia jest tu na dłuższą metę i za każdym razem, gdy sprzedaje nowy kontrakt na 1000 dni, ma plan na kopalnie na 1000 dni!

Reinwestycja, wypłaty, prowizje

Przez ostatnie dni mogliśmy zauważyć złe naliczenia na naszym koncie. Miało to związek z podłączeniem nowej strony. Wszystko powinno wrócić do normy jeszcze w tym tygodniu.

Nowy regulamin kopalni Bitclub

Każdy z nas po zalogowaniu się po raz pierwszy na nową stronę Bitclub ma obowiązek przeczytać nowy regulamin i go zaakceptować.

 

Zapraszam Was do oglądnięcia Wideo, w którym pokazuje Wam jak to zrobić oraz przypominam o bonusach.