Mega MOC w Bitclub łącznie 3500.00 PH/s w 2018!

Uwielbiam przekazywać Wam takie informacje jak dziś.

Nasza kopalnia Bitclub.com.pl w końcu będzie dysponować nową mega mocą! Już w lipcu tego roku zostanie podpięte 1000 PH/s mocy, a w kolejnych miesiącach w Montanie 2500 PH/s mocy! Taka ilość sprzętu wygeneruje nam tak dużą moc, że uczyni to naszą kopalnię jedną z największych na świecie z udziałem w Blockchain Bitcoin na poziomie 12-15%!

Zobaczcie jak obecnie wygląda rozkład mocy sieci:

Rozkład mocy sieci Bitcoin

Kolejną dobrą informacją przekazaną przez Joe Able są założenia właścicieli firmy, które mówią, że właśnie kończy się pierwsza faza projektu Bitclub, w której w przeciągu 3 lat Bitclub miał obroty na poziomie 2.5 miliarda dolarów. Teraz kopalnia Bitclub wchodzi w drugą fazę i zgodnie z przewidywaniami właścicieli Bitclub ma osiągnąć obroty na poziomie 10 miliardów dolarów w przeciągu 3 następnych lat!

Jak duży kawałek tortu został do podziału sami widzicie. W przeciągu kilku ostatnich lat setki osób zostało milionerami, a tysiące zarobiło bardzo dobre pieniądze w Bitclub. Następne 3 lata mogą być jeszcze bardziej owocne. Ja nie zamierzam marnować swojej szansy i już dziś idę na całego!

W bitclub.com.pl mam wykupione pule za ponad 12 tysięcy dolarów większość z nich reinwestuje 100% żeby jak najwięcej mieć dla siebie do podziału! Oprócz tego robię również marketing pokazując tą kopalnie i możliwości zarobku innym osobom dzięki czemu zarabiam również w Bitcoin. Nie chce obudzić się za trzy lata i żałować chcę móc spojrzeć w lustro i powiedzieć: Udało się!

Koleją informacją jest ta dotycząca nowej strony bitclub, która ma zostać włączona w przeciągu kilku dni.

Całe info znajdziecie jak zawsze w moim filmiku zapraszam Was do oglądania już teraz.

Jeżeli masz pytania zapraszam Cię do kontaktu.

Nowa moc w Bitclub!