Brakło do pierwszego… Co teraz?

Brakło do pierwszego… Co teraz?

Byłeś kiedyś w takiej sytuacji, że brakowało Ci do „pierwszego”? Odliczałeś, liczyłeś ile dni zostało do wypłaty? Liczyłeś kilkukrotnie na kalkulatorze wszystkie możliwe kombinacje jak zrobić aby starczyło!?

Na pewno miałeś też tak, że musiałeś „znaleźć” na już kasę na zepsuty samochód, na nową pralkę, duży rachunek etc. a na koncie było pare groszy. Zwykle staramy się pożyczyć pieniądze, których nie mamy od rodziny, znajomych często z banku. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ nikt z nas nie myśli o tym, aby zabezpieczyć się i swoją rodzinę. Zamiast wydawać zarobione często ciężko pieniądze mądrze wydajemy je na głupoty zwykle niepotrzebne.

Nowy samochód, droga wycieczka, niepotrzebne ciuchy, nowy telefon bo tak wypada i tak w kółko wydajemy kasę na rzeczy bez których moglibyśmy się obejść zamiast postarać się je zainwestować i pozwolić im pracować dla nas dając nam poduszkę finansową, którą możemy użyć w sytuacji nagłej, nieprzewidzianej.

Jeżeli czytałeś książkę Bogaty ojciec, Biedny ojciec Roberta Kiyosaki to wiesz o czym mówię. Jeżeli natomiast jeszcze nie miałeś okazji jej przeczytać to zrób to jak najszybciej przeczytaj tą książkę nawet kilka razy, aż zrozumiesz jak bardzo ważne jest gromadzenie AKTYWÓW!

Jeżeli chcesz napisz do mnie, a wyślę Ci tą książkę w prezencie, aby pomóc Ci to zrozumieć!

Zabrakło Ci do „pierwszego”? Odbierz książkę w prezencie i dowiedz się jak to zmienić!

Jest dużo sposobów na zbudowanie dochodów pasywnych, rezerwy finansowej.

Te sprawdzone prze ze mnie to oczywiście biznesy online, w których można osiągnąć sukces bardzo łatwo i może to zrobić każdy. Zależy to tylko od nas nikt nie może nas powstrzymać czy nam w tym przeszkodzić. Jedyna przeszkoda to nasze nastawienie.

Dzięki temu, że działam i zarabiam online już ponad rok teraz w momencie nagłym i nieprzewidzianym gdy pojawia się wydatek, którego nie planowaliśmy tak jak w moim przypadku zepsute auto nie musiałem się martwić skąd wezmę kasę i nie chodzi tu o to ile zarabiamy. Chodzi o to jak tą kasą zarządzamy ja dużą jej część dywersyfikuje w kolejne projekty, kolejne kryptowaluty, które zarabiają dla mnie dzień w dzień. Z tego też powodu nie miałem na już większej sumy, która była mi potrzebna. Doprecyzowując nie miałem jej w tradycyjnym portfelu. Ale dzięki temu, że mam zgromadzony kapitał, który na mnie pracuje i zarabia dzień w dzień byłem w stanie zlecić sobie wypłatę w wybranym prze ze mnie czasie nie musiałem pytać się szefa czy da, nie musiałem od nikogo pożyczać. Jedyne co musiałem zrobić to zlecić wypłatę!

Jak wspomniałem powyżej ja również wydobywam kryptowaluty dzięki czemu mam ich coraz więcej na portfelu czekając cierpliwie na wzrost ich ceny. Oczywiście robię to w Bitclub.com.pl. W Bitclub możemy wydobywać Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Zcash, Monero. (w tym momencie edytowany 16-08-2019 nie opłaca się wydobywać lepiej wyjdziemy kupując ją na giełdzie i trzymając długoterminowo)

Realna Kopalnia Kryptowalut

Oglądnij teraz film, który dla Ciebie nagrałem. Jak skończysz nie zapomnij zasubskrybować mój kanał YouTube, aby nie przegapić kolejnych filmów.

Dzięki Bitcoin, Ethereum i innym Krypto wiem jak zabezpieczyć się na przyszłość!