Czy zarabianie w internecie jest LEGALNE?

Czy zarabianie w internecie jest LEGALNE?

Jeżeli śledzicie osoby zarabiające w internecie te osoby, które mają wyniki i je pokazują to na pewno wiecie, że zarabiają pieniądze online LEGALNIE!

Zacznijmy jednak od początku ponieważ zdaje sobie sprawę, że mojego bloga odwiedzają również osoby, które nie mają styczności na codzień z zarabianiem online.

Osoby które zarabiają online takie jak Damian Żukiewicz, Mariusz Pelczarski, Michał Sołtysek czy właśnie ja robimy marketing online i zarabiamy w ten sposób pieniądze w oparciu o nowe technologie Blockchain, Kryptowaluty. Mimo tego, że w naszym kraju Kryptowaluty wciąż nie są uregulowane i nikt tak naprawdę nie wie kiedy nasz Rząd pochyli się nad tym tematem i uchwali przepisy prawa umożliwiające w sposób prosty i klarowny dla wszystkich rozwiązać kwestie opodatkowania zysków pochodzących z Kryptowalut.

Do tego czasu jednak osoby takie jak my, które poważnie pochodzą do zarabiania online i jest to nasze główne źródło dochodu chcemy robić to legalnie z obowiązującym prawem pokazując Wam jednocześnie, że to co robimy jest LEGALNE!

Dlatego właśnie po powrocie do Polski z Anglii po ponad 7 latach pracy na etacie postanowiłem zająć się tylko i wyłącznie zarabianiem w internecie i założyłem w tym celu działalność gospodarczą, aby móc to robić w pełni legalnie. Teraz miesiąc w miesiąc począwszy od kwietnia 2018 płace podatek od zarobionych pieniędzy w internecie oraz opłacam składki ZUS tak jak robi to każda osoba, która prowadzi swoją działalność.

Damian Żukiewicz jak i moja osoba pokazujemy Wam dowody na to, że tak właśnie jest, że rozliczamy się z naszych dochodów w internecie, aby dać Wam dowód na to, że po pierwsze pieniądze, o których mówimy rzeczywiście zarabiamy w internecie, a po drugie, że robimy to legalnie i odprowadzamy podatek od zarobionych pieniędzy w internecie. Pieniądze te zarabiamy między innymi na wydobyciu Kryptowalut w kopalni → Bitclub.com.pl oraz w → portalu Futurenet, w którym wydobywamy Kryptowalutę Futurocoin. Dywersyfikujemy nasze zyski również w szereg innych projektów. Jednym z nich i podstawowym jest oczywiście → Kryptowaluta firmy Netleaders Dascoin.

Pokażę Wam teraz zdjęcia z mojego konta w banku, że to co mówię jest prawdą, że płacimy podatki w naszym kraju i zarabiamy pieniądze LEGALNIE! 

To jest jedna z moich wypłat na konto firmowe:

Wypłata zarobionych pieniędzy w internecie na konto firmowe

A tu jest podatek jaki zapłaciłem w miesiącu maj:

Zarabiaj w internecie LEGALNIE! Podatek za miesiąc maj

Jak widzisz wszystko co robimy w internecie jest LEGALNE powtórzyłem to już po raz kolejny bo chcę to podkreślić. Jest to bardzo ważne jeżeli chcesz odnieść sukces w zarabianiu online musisz pokazywać, że rzeczywiście da się zarobić w internecie wręcz udowodnić to wszystkim osobom, które Cię obserwują, żeby mogły się o tym przekonać plus musisz pokazać, że te pieniądze zarabiasz zupełnie LEGALNIE i płacisz od tego podatki.

Jeżeli masz pytania, jeżeli chcesz dołączyć do mojego zespołu i zarabiać razem ze mną w internecie zapraszam Cię do → kontaktu

Pozdrawiam Dominik Barzyk

Zarabiam online LEGALNIE a Ty?