Wysokie zarobki w internecie – Maj 2018

Wysokie zarobki w internecie – Maj 2018

Kolejny udany miesiąc. Chociaż nie było tak dobrze jak w rekordowym miesiącu kwiecień (wówczas zarobiłem ponad 40 tys zł) to i tak mogę ten miesiąc zaliczyć do udanych. 

Wiele się działo w miesiącu maj. Dużo wyjazdów w celach biznesowych, promocyjnych. Pierwsza nieoficjalna stacjonarna prezentacja biznesu Futurenet w Łańcucie, na którą przyszło posłuchać o możliwościach zarabiania w → www.eFuturenet.pl aż 10 osób. Jak na niezapowiedzianą oraz pierwszą prezentacje muszę przyznać, że było bardzo dobrze. Najważniejsza informacja jest taka, że podjęliśmy decyzję o kolejnych prezentacjach w naszym regionie i nie tylko.

Wizyta we Wrocławiu na otwarciu kawiarni Futurenet Cafe → zobacz relacje.

Kolejna kwestia jaką muszę poruszyć to „budowa” nowej strony internetowej B3Team, którą mam przyjemność tworzyć z Michałem Sołtyskiem oraz Damianem Żukiewiczem. Już niedługo będziecie mogli korzystać z niej i Wy, a docelowo każda osoba, która zdecyduje się na współpracę ze mną dostanie taką stronę imienną B3Team! To bardzo dobra wiadomość dla każdego kto chce zarabiać online aktywnie czyli robiąc marketing.

Warto również wspomnieć, że miesiąc maj przyniósł dużo dobrego jeżeli chodzi o promocje naszej grupy B3team i wspomnianej wyżej strony internetowej. Nasz logotyp pojawiał się na wydarzeniach sportowych Live na Podkarpaciu, a już niedługo nasze Logo B3team pojawi się na koszulkach ekipy, która jedzie na mistrzostwa Europy. Jeżeli będziecie śledzić moją stronę uważnie to już niedługo pojawi się więcej informacji na ten temat.

Także jak widzicie miesiąc maj był miesiącem niesłychanie intensywnym, pracowitym. Dlatego tym bardziej cieszą mnie moje wyniki i zarobki w miesiącu maj.

Teraz przed nami czerwiec, który będzie równie ekscytującym miesiącem. Wydarzenia sportowe naszych drużyn B3Team oraz Event firmy Netleaders w Barcelonie na który się wybieram jako jedna z 500 osób na świecie, aby być świadkiem wystartowania technologi Daspay oraz platformy Das33, o których więcej możesz przeczytać → tutaj!

Pamiętaj odwiedzaj moją stronę regularnie, abyś nie przegapił żadnego wpisu. Subskrybuj również mój kanał YouTube na którym regularnie pojawia się nowy film o biznesach online i nie tylko.

Pozdrawiam Dominik Barzyk

Sprawdź moje zarobki w miesiącu maj już teraz ↓

https://youtu.be/4gma8Y0k3J0

Teraz już wiesz jak dobre pieniądze można zarobić w internecie.