Co zrobić z cyklami? Dlaczego licencja Dascoin?

Witam Was w tym wpisie postaram się wytłumaczyć dlaczego wciąż warto moim zdaniem zakupić licencję na wykucie kryptowaluty → Dascoin w firmie Netleaders niż zakupić sam Coin na giełdzie.

Na początku warto wytłumaczyć co nabywamy za licencję? 

Co zrobić z licencją Dascoin oraz Cyklami?

Kupując licencję Dascoin w firmie Netleaders ty nabywasz określoną liczbę Cykli. Pojawia się pewnie teraz w waszych głowach pytanie co mogę zrobić z tymi cyklami? 

Większość z Was wie, że można wymienić cykle na kryptowalutę Dascoin wrzucając te cykle do mintingu. Tłumacząc to na chłopski rozum cykle można porównać do kilofa, którym możesz uderzyć określoną ilość razy w skałę. Trudność wydobycia (frequency lock) możemy porównać do siły uderzenia tym kilofem im większe Frequency Lock tym mniejszą siłą uderzasz w skałę, a co za tym idziesz dostajesz mniej Dascoin za każde uderzenie.

Mam nadzieje, że to porównanie pomogło wam zrozumieć co to są cykle i Frequency Lock przy wydobyciu kryptowaluty Dascoin.

Natomiast to nie wszystko na co możemy użyć Cykle!

Cykle można będzie również użyć do zakupu Tokenów firm, które bedą tworzyć swoje aplikacje, programy etc. na Blockchain Dascoina! Będzie wyglądało to identycznie jak teraz w przypadku kryptowaluty Ethereum i firm tworzących tokeny na jego Blockchainie. Ty chcąc zakupić tokeny musisz zaopatrzyć się w Ethereum i w fazie ICO masz możliwość nabyć tokeny od firmy, która je tworzy w zamian licząc, że dana firma dotrzyma słowa zrealizuje swoje założenia, a Ty zarobisz na późniejszej sprzedaży takich tokenów drożej. Sytuacja wygląda gorzej gdy firma nie realizuje założeń i ucieka z naszym kapitałem zostawiając nas z tokenami…

Na Blockchain Dascoin będzie inaczej. My będziemy płacić za tokeny cyklami mając gwarancje tego, że dany projekt zostanie zrealizowany ponieważ tym wszystkim zajmą się deweloperzy, programiści firmy Netleaders, a wynagrodzenie za to dostaną właśnie w Cyklach. Jest to mistrzostwo świata. Z jednej strony firma zainteresowana stworzeniem swojego tokena będzie miała zespół ludzi, którzy zajmą się realizacją danego projektu, aplikacji etc. z drugiej strony my jako społeczność zainteresowana inwestycją w taką firmę będziemy mieli pewność, że założenia te zostaną zrealizowane zanim zostaną dopuszczone do 2 pazy ICO=TAO Tokenized Asset Offering gdzie możliwość zakupu tokenów za kryptowalutę Dascoin będą mieli wszyscy.

Taką możliwość będziemy mieli już od 30 czerwca 2018 kiedy to w Barcelonie ruszy platforma Das33. Pierwsze 5 firm już ogłosiło chęć stworzenia swoich tokenów na Blockchain Dascoin.

Jak to może wpłynąć na cenę samego Dascoin nie mam pewności, ale patrząc na to co stało się z ceną ETH po tym jak firmy zaczęły tworzyć swoje tokeny na jego Blockchain dobrze wiemy. Czy będzie podobnie z Blockchain Dascoin czy będzie podobne zainteresowanie firm zobaczymy.

Kolejny powód dla którego warto zakupić licencję Dascoin bardziej niż same coiny to jest to, że licencja da nam możliwość korzystania z technologi DASPAY, która też rusza 30 czerwca 2018 roku. Ja jako jedna z 500 osób na świecie będę miał przywilej, pierwszeństwo aby wypróbować, przetestować tą technologię, a następnie każdy z nas kto ma licencje dostanie również takie narzędzia. Na początku ma to być karta MasterCard, a docelowo aplikacja mobilna czyli będziemy płacić za nasze zakupy telefonem!

To są moje argumenty na to dlaczego uważam, że wciąż warto zakupić licencję Dascoin. Zapraszam również do oglądnięcia filmu, w którym pochyliłem się nad tym szerzej.↓

 

 

Teraz i Ty wiesz jak w pełni korzystać z Licencji Dascoin!