Zmiany w regulaminie Bitbay + NOWE KRYPTOWALUTY!

Zmiany w regulaminie Bitbay + NOWE KRYPTOWALUTY!

Witam Was mam dla wszystkich super informacje od samego właściciela giełdy → Bitbay. Sylwester Suszek wprowadza na giełdę Bitbay nowe Kryptowaluty!

Ale pozwólcie, że o tym za chwile. Najpierw przekaże Wam bardzo ważną informację. Związku z tym, że giełda Bitbay przenosi swoją siedzibę na Maltę wszyscy użytkownicy, którzy chcą zachować swoje konta muszą wyrazić na to zgodę.

Po zalogowaniu się na giełdę Bitbay wyskoczy Wam taki komunikat. Zapoznaj się z nim i jeżeli wyrażasz zgodę zatwierdź zmiany.

Przeczytaj i zatwierdź zmiany

Następnie pojawi się taki komunikat:

przeczytaj uważnie i następnie zatwierdź zmiany.

Brawo!

Jeżeli zdecydowałeś się pozostawić swoje konto na giełdzie → Bitbay i przenieść je na Maltę teraz powiem Ci jakie krypto pojawią się na niej już niedługo!

W pierwszej kolejności wspomnę o tym na co wszyscy użytkownicy portalu → Futurenet czekają z niecierpliwością, a mianowicie na wejście kryptowaluty Futurocoin na giełdę BITBAY!

Ma to nastąpić już w lipcu 2018 Futurocoin wejdzie na giełdę Bitbay!

Futurocoin na giełdzie Bitbay już w Lipcu 2018

Oprócz tej kryptowaluty na giełdzie Bitbay pojawią się również inne tokeny zgodne ze standardem ERC20 czyli tokeny zrobione na blockchain Ethereum!

Jest to bardzo dobra informacja, że giełda Bitbay wprowadza te nowe tokeny ułatwi nam to życie, a i giełdzie da większe obroty.

Zapraszam również do oglądnięcia filmu, który nagrałem dla Was o tych nowościach na giełdzie Bitbay.

Pozdrawiam Dominik Barzyk

Zmiany na Bitbay – Będą nowe kryptowaluty w tym Futurocoin!