Obecna sytuacja w Bitclub.com.pl wydobycie po 8 miesiącach…

Obecna sytuacja w Bitclub.com.pl wydobycie po 8 miesiącach…

Witam Was!

Mam dla Was najnowsze INFO odnośnie kopalni → Bitclub.com.pl od samego Russa Medlina (jego wypowiedź znajdziesz → tutaj)

Tłumaczenie (Katarzyna Ochnio) :
Mieliśmy szaloną jazdę z Bitclubem przez ostatnie 4 lata. Dużo się działo. To ze były i są jakies drobne problemy to nie ma znaczenia. Nowe osoby maja w zwyczaju to nam wytykać. Przez 4 lata nikt nic nie stracił. To ze dotychczas czegos nie zdołaliśmy zrobic to przez to, że idzie wszystko nowe. Strona, filmy, backoffice. Poświęcamy więcej czasu na nowe rzeczy niż na naprawianie starych. Dużo nowych rzeczy nadchodzi. Nowa moc obliczeniowa. Szykujemy się do dominacji. Jesteście szczęściarzami ze jesteście pod opieka ludzi, którzy są z nami od poczatku od dna. Teraz kupują domy, samochody, zwiedzają świat, nie robiąc nic wielkiego. Każdy może to robic . Wiec skupcie się na tym czego was uczą. Chcą wam pomoc. Pomagając wam budowac zarobią więcej. Wy tez. Inwestując w ludzi robimy pieniądze. Oni zarabiają i my tez . To jest to co jest najlepsze w networku oraz w krypto. Cena idzie w gore gdy więcej osób wchodzi w temat. Opanowujemy świat i robimy masowa adopcje. Zaczynaliśmy przy cenie 500$ później BTC spadł do 200$ i tak się utrzymywał. Przez półtora roku. Później odbił. To że jest nisko nie przejmujcie się tym. Cieszcie się. Ludzie zamykali po 10 cykli dziennie gdy BTC był po 200$. Jeśli Bitcoin wystartuje to Bitcoin Cash też. Jeśli cena jest nisko to jest to ogromna możliwość i szansa dla nas . Jeśli poczekamy do 30.000$ będzie duża wartość tego co macie teraz (z wydobycia). Nie czekajcie tylko bierzcie się do pracy teraz. Nie żartuje. Uczycie się od właściwych ludzi.

To są słowa samego właściciela kopalni Bitclub. Nagranie to znajdziesz → tutaj. 

Ja również odniosłem się do tego nagrania. Wspomniałem również o wydobyciu, pokazałem Wam moje konto w → Bitclub.com.pl które mam już od 8 miesięcy od 24.08.2017 roku oraz moje pule, które zaczęły wydobywać mi moje Bitcoiny 24.09.2017 roku pula za 500$ oraz kolejne za 1000$ oraz 2000$ które pracują już odpowiednio prawie 6 i 5 miesięcy. Zapraszam Was do oglądnięcia filmu, który dla Was nagrałem. ↓

Zobacz dlaczego uważam, że właśnie teraz opłaca się wydobywać kryptowaluty i dlaczego zainwestowałem kolejne 3000$ w ich wydobycie.

 

 

Zainwestowałem w Bitclub.com.pl już ponad 40 tysięcy zł!