Mega zarobki w internecie!

Mega zarobki w internecie!

Skończył się miesiąc kwiecień, w którym działo się na prawdę bardzo dużo. Najważniejsze wydarzenia miały oczywiście miejsce pod koniec kwietnia w Londynie.

Firma Netleaders dotrzymała słowa i wprowadziła kryptowalutę Dascoin na 3 giełdy. 

Warto dodać, że to dopiero początek, a kolejne są tylko kwestią czasu.

Firma przekazała również dużo ważnych informacji odnośnie przyszłości, bo jak wiemy sam Dascoin to tylko wisienka na torcie jakim jest Cyfrowa Platforma Netleaders. Cały ekosystem.

Wspomnę tylko 3 najważniejsze rzeczy z mojego punktu widzenia:

  1. Daspay jest już na ukończeniu i jak powiedział Brian Semkiw już w czerwcu będziemy mogli z niej korzystać → oglądnij wystąpienie Brian Semkiw
  2. Zaprezentowano jakie firmy już rozpoczęły współpracę w firmą Netleaders oraz stworzenie swoich projektów w oparciu o Blockchain Dascoin
  3. Coś co było największym zaskoczeniem „Daskomaty” czyli odpowiedniki do „Bitcomatów”, które już możecie znaleźć w całej Polsce! Jakie są różnice? Jedna kolosalna ZERO prowizji za dokonywanie zakupu oraz sprzedaży krytpo! Moim zdaniem absolutna BOMBA!
DASkomat firmy Netleaders

Tak w wielkim skrócie odnośnie eventu firmy Netleaders z mojego punktu widzenia.

Natomiast jeżeli chodzi o moje osiągnięcia to poza tym, że miałem przyjemność poznać wspaniałych ludzi na tym Event to jeszcze do tego w tym miesiącu zarobiłem naprawdę MEGA pieniądze.

Zachęcam cię do oglądnięcia filmu poniżej z niego dowiesz się ile zarobiłem w internecie w kwietniu. Dodam tylko, że było to dużo więcej niż w miesiącu marzec (27,000 zł).

Oglądamy↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

https://youtu.be/dOHXb5spXMU

 

Chcesz zapraszać tak jak ja tak jak tysiące osób w #B3Team? Zapraszam do kontaktu

Czekam właśnie na CIEBIE! Zapraszam do współpracy