Rób to co lubisz nie to co musisz!

Rób to co lubisz nie to co musisz!

Moją historię słyszeliście już wielokrotnie, ale powtórzę to jeszcze raz bo chcę nawiązać do nagrania poniżej. Gdy zaczynałem jakiś czas temu przygodę z zarabianiem online było to dla mnie wyzwanie, pewien eksperyment, który z czasem jak się okazało przerodził się w pasję oraz fajny dochód.

Oczywiście to, że mi się udało nie było przypadkiem. Zawdzięczam to mojej ciężkiej pracy, systematyczności, konsekwencji i wiary w to, że się uda jak przychodziła chwila zwątpienia, jak nie było wyników jak miałem myśli „że to chyba nie dla mnie”.

Z czasem okazało się, że to co sprawia mi ogromną przyjemność może dać mi również fajnie zarobić.

Zadaje sobie zawsze pytanie dlaczego nie zdecydowałem się zacząć szybciej miesiąc, może rok. I nie dlatego, że jestem pazerny i chciałbym więcej zarobić w tym okresie etc. Chodzi mi tu głównie o to, że w końcu robię to co lubię, nie muszę się zmuszać do pracy tak jak to robi większość ludzi pracujących w miejscach, których nie cierpią, do których idą „za karę”.

I tu przejdę do sedna. Moja rada dla Was jest taka. Jeżeli wykonujesz jakąś pracę (etat), a czujesz, że to nie jest to co chcesz w życiu robić co sprawia Ci przyjemność. Zaryzykuj i zacznij robić coś innego. Pomyśl co sprawia Ci na codzień przyjemność. Zdobądź wiedzę w tej dziedzinie. Nie trać głupio czasu na TV, przeglądanie FaceBooka i tym podobne tylko przeznacz ten czas na coś co w przyszłości może zaprocentować i sprawić, że staniesz się szczęśliwym człowiekiem. I czy to będzie zarabianie online, naprawianie samochodów, gotowanie, czy cokolwiek innego nie ma znaczenia. Najważniejsze jest to abyś robił to co lubisz. A jak dzięki temu zaczniesz zarabiać pieniądze to staniesz się najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi i o wyniki będzie o wiele łatwiej.

Mi udało dojść się do takiego momentu, że z pracy którą uwielbiam robić zarabiam fajne pieniądze. Dzisiaj założyłem swoją PIERWSZĄ działalność gospodarczą i będę ją prowadzić od 1 kwietnia 2018 roku. Jest to mój osobisty sukces, z którego jestem DUMNY. Będę robił wszystko aby móc robić to jak najdłużej.

Pozdrawiam Dominik