Rozmowa o zarabianiu PASYWNYM z Damian Żukiewicz

Rozmowa o zarabianiu PASYWNYM z Damian Żukiewicz

Przygodę z zarabianiem online zacząłem początkiem roku 2017, która z czasem pozwoliła mi na porzucenie etatu i powrót do Polski po 8 latach pracy w Anglii. Nie jest tajemnicą, że to właśnie Damian Żukiewicz był tą osobą, która pokazywała jak zarabia pieniądze online i mówił co robić, aby odnieść SUKCES. Zawsze powtarzał wystarczy, że będziesz wykonywał te same kroki co ja, a na pewno osiągniesz sukces…

Tak właśnie było w moim przypadku. Posłuchałem go w 100% i dzięki temu odniosłem SUKCES, mój pierwszy CEL jakim było zwolnienie się z pracy i powrót do Polski.

Co więcej z czasem dzięki zaangażowaniu poświęceniu 100% wolnego czasu na zarabianie online udało mi się dojść do bardzo dobrych zarobków oraz stać się jednym z największych liderów B3Team.

Pierwszy raz Damiana poznałem przy okazji wizyty w Islandii gdzie na własne oczy zdecydowałem się sprawdzić czy kopalnia kryptowalut Bitclub.com.pl rzeczywiście istnieje, czy jest to realna kopalnia.

Tak też było widziałem te ogromne hale, a w nich duże ilości sprzętu „koparek” do wydobycia kryptowalut. Po wizycie mieliśmy okazję porozmawiać z właścicielem Bitclub Russ Medlin. Na zakończenie wizyty Damian znalazł czas, abyśmy mogli porozmawiać i to właśnie tam utwierdziłem się w przekonaniu, że Damian Żukiewicz jest osobą z którą chcę współpracować. 

Damian ma tyle energii, że mógłby nią obdzielić dziesiątki osób. I co ma dla mnie bardzo duże znaczenie bardzo dobrym człowiekiem, osobą na której można polegać.

Mam dla Was rozmowę, którą przeprowadziłem z Damianem na Jamajce na którą udaliśmy razem z B3Team.

Zapraszam do oglądania

Chcesz zacząć zarabiać pasywnie razem z nami oraz B3Team?